• PUP Dębica - Program pn. ,,Aktywny Samorząd"
  Głównym celem programu jest jest wyeliminowanie lub zmniejszenie barier ograniczających uczestnictwo osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, zawodowym i w dostępie do edukacji.

 • PUP Dębica - Spotkanie dla osób zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy informuje, że w dniu 22.08.2018r. o godz. 10:00 w sali 16B tutejszego urzędu odbędzie się spotkanie osób bezrobotnych z przedstawicielem Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle.

 • PUP Wołomin - Harmonogram zajęć
  PUP Wołomin zaprasza do zapoznania się z harmonogramem zajęć organizowanych w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie w okresie sierpień - wrzesień 2018 r.

 • PUP Wołomin - Przydatne informacje dla pracodawców
  Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie zaprasza pracodawców do zapoznania się z przydatnymi informacjami w przypadku rekrutacji pracowników z krajów Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Szwajcarii.

 • UP Gdańsk - 20 tys. zł na start. Pod koniec sierpnia rusza nabór wniosków na dotację
  Od 20 do 24 sierpnia osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej będą mogły składać wnioski o uzyskanie wsparcia finansowego na ten cel.

 • PUP Opole - Dotacje na założenie firmy dla osób do 30. r.ż.
  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w okresie od 17 do 18 września 2018 r. odbędzie się nabór wniosków o dotację w w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 dla osób do 30. r.ż.

 • PUP Opole - Dotacje na założenie firmy dla osób powyżej 29. r.ż.
  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w okresie od 27 do 29 sierpnia 2018 r. odbędzie się nabór wniosków o dotację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego dla osób w wieku powyżej 29. roku życia.

 • PUP Opole - Dotacje na założenie firmy dla osób zamieszkujących obszary wiejskie
  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w okresie od 15 do 16 października 2018 r. odbędzie się nabór wniosków o dotację ze środków Funduszu Pracy dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w tutejszym urzędzie, zamieszkujących tereny wiejskie.

 • PUP Opole - Krajowy Fundusz Szkoleniowy
  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje o naborze wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia pracowników i pracodawcy.

 • PUP Opole - Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że 16 sierpnia rozpocznie się nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy.

 • PUP Opole - Projekt pn. „Wejdź na ścieżkę sukcesu!”
  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje o rozpoczęciu rekrutacji do projektu, w ramach którego przewidziano: bezpłatne szkolenia, doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy oraz 5-miesięczne staże zawodowe.

 • PUP Opole - Zajęcia informacyjne nt. założenia własnej firmy
  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza osoby zainteresowane ubieganiem się o fundusze na samozatrudnienie do udziału w zajęciach informacyjnych pn. „Dotacja na założenie własnej działalności gospodarczej”.

 • PUP Malbork - Dotacje na założenie firmy
  Powiatowy Urząd Pracy w Malborku ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • PUP Malbork - Pożyczka na zatrudnienie
  Pożyczka na zatrudnienie jest przeznaczona dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców w procesie poszukiwania, pozyskania i podniesienia kwalifikacji pracowników na terenie województwa pomorskiego.

 • PUP Żuromin - Nabór osób bezrobotnych na szkolenie grupowe
  Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie prowadzi nabór osób bezrobotnych na szkolenie grupowe w zakresie: pomoc kuchenna - dla 10 osób bezrobotnych.

 • PUP Białobrzegi - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ramach projektu pt. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie białobrzeskim (III)".

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.