• PUP Suwałki - Prace interwencyjne w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)
  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, iż w dalszym ciągu przyjmowane są wnioski o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych do 30. roku życia, w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (IV)" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • PUP Suwałki - Prace interwencyjne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO)
  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, iż w dalszym ciągu przyjmowane są wnioski o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia, w ramach projektu "Aktywizacja osób od 30. roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (IV)".

 • UP m.st. Warszawa - Giełda pracy
  UP m.st. Warszawa i Auchan Warszawa Ursynów zapraszają na giełdę pracy, która odbędzie się 22 maja 2018 r. w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Ciołka 10a, sala nr 221.

 • PUP Prudnik - ”Lepsze jutro nadchodzi już dziś”
  Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku realizuje projekt pn. ”Lepsze jutro nadchodzi już dziś”, który będzie realizowany na terenie powiatów: prudnickiego, głubczyckiego, nyskiego, namysłowskiego i brzeskiego.

 • PUP Prudnik - „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”
  W związku z realizowanym przez Fundację Rozwoju Śląska programem „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”, w którym Fundacja pełni rolę Pośrednika Finansowego w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia pożyczkowego na podjęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsc pracy.

 • PUP Krasnystaw - Aktywizacja osób młodych
  Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie informuje, iż od 1.01.2017 do 31.07.2018 realizuje projekt pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krasnostawskim (III)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • PUP Wałbrzych - Nabór wniosków ze środków PFRON-u
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje o naborze wniosków o przyznanie osobie niepełnosprawnej (mieszkańca Miasta Wałbrzycha oraz mieszkańca Powiatu Wałbrzyskiego) środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej ze środków PFRON-u.

 • PUP Wałbrzych - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje o naborze wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej (mieszkańca miasta Wałbrzycha oraz mieszkańca Powiatu Wałbrzyskiego) ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 • PUP Janów Lubelski - Wykaz porad grupowych w II kwartale 2018 roku
  Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim prze4dstawia wykaz porad grupowych przewidzianych do realizacji w II kwartale 2018 roku.

 • PUP Gryfice - Nabór na szkolenie grupowe - "Kierowca operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowych"
  Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach prowadzi nabór na szkolenie grupowe pn. "Kierowca operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowych".

 • PUP Szamotuły - Nabór do służby przygotowawczej w Straży Granicznej
  Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach informuje, iż Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim prowadzi nabór do służby przygotowawczej w Straży Granicznej.

 • PUP Szamotuły - Pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz na utworzenie stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach informuje o pożyczkach na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz na utworzenie stanowiska pracy.

 • PUP Szamotuły - Projekt skierowany do osób powyżej 29. r.ż.
  Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach realizuje projekt skierowany do osób powyżej 29. r.ż., w ramach którego przewidziano: staże, dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, szkolenia indywidualne oraz szkolenia grupowe.

 • PUP Szamotuły - Służba Więzienna - Nabory w AŚ w Poznaniu
  Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach zaprasza do udziału w rekrutacji do pracy w Służbie Więziennej.

 • PUP Leszno - Nabór do zawodowej służby wojskowej
  W każdy czwartek miesiąca od godz. 8.00 Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań (czas stawiennictwa na godz. 7.45 przy biurze przepustek, ul. Żarska, brama środkowa) będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

 • PUP Łódź - Przedsiębiorcy wspierają outplacement
  Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej (RZPPZŁ „Lewiatan") wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi przygotował projekt pn. "Przedsiębiorcy wspierają outplacement".

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.