• PUP Żnin - Nabór do zawodowej służby wojskowej w JW. 4071 Żagań
  Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu informuje, że w każdy czwartek miesiąca od godz. 8.00, Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań (czas stawiennictwa na godz. 7.45 przy biurze przepustek ul. Żarska, brama środkowa) będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej:

 • PUP Bytów - Nabór do zawodowej służby wojskowej
  Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie informuje, że w każdy czwartek miesiąca od godz. 8.00, Jednostka Wojskowa Nr 4071 w m. Żagań będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

 • PUP Brzeg - Program Regionalny skierowany do kobiet
  Od kwietnia 2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu realizuje Program Regionalny skierowany do bezrobotnych kobiet, m.in:

 • PUP Tomaszów Mazowiecki - Nabór wniosków o staż
  Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim informuje o naborze wniosków o zorganizowanie stażu dla osób do 30. roku życia w ramach projektu PO WER.

 • PUP Białystok - Rekrutacja uzupełniająca na bony stażowe
  Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku z dniem 23 kwietnia 2018 r. wznowił rekrutację wniosków o przyznanie bonu stażowego w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie białostockim i powiecie miasto Białystok (IV).

 • PUP Białystok - Rusza nabór wniosków w ramach środków z Funduszu Pracy!
  Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że z dniem 4 maja 2018 roku rusza nabór wniosków w ramach środków z Funduszu Pracy na następujące formy wsparcia:

 • PUP Chełmno - Prace interwencyjne
  Starosta Powiatu Chełmińskiego zaprasza do składania wniosków o organizację prac interwencyjnych, w ramach których utworzy 20 miejsc pracy dla skierowanych bezrobotnych lub skierowanych bezrobotnych opiekunów osoby niepełnosprawnej.

 • PUP Chełmno - Projekt pn. "Dziecko pod opieką - idziemy do pracy"
  Zdobądź refundację kosztów opieki nad dzieckiem do lat 3 - nawet do 800 zł!

 • PUP Chełm - Nabór wniosków o staż - POWER
  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza do składania wniosków o organizację staży dla bezrobotnych mężczyzn w wieku do 30. roku życia.

 • PUP Chełm - Nowe umiejętności i kwalifikacje w ramach bonu szkoleniowego
  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza osoby bezrobotne w wieku do 30. roku życia do skorzystania z bonu szkoleniowego.

 • PUP Chełm - Warsztaty aktywizacyjne i szkolenia zawodowe
  Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej Stella realizuje projekty dla mieszkańców gminy Wierzbica i gminy Żmudź mające na celu aktywizację na rzecz zmniejszenia wykluczenia społecznego.

 • PUP Suwałki - Prace interwencyjne w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)
  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, iż w dalszym ciągu przyjmowane są wnioski o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych do 30. roku życia, w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (IV)" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • PUP Suwałki - Prace interwencyjne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO)
  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, iż w dalszym ciągu przyjmowane są wnioski o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia, w ramach projektu "Aktywizacja osób od 30. roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (IV)".

 • UP m.st. Warszawa - Giełda pracy
  UP m.st. Warszawa i Auchan Warszawa Ursynów zapraszają na giełdę pracy, która odbędzie się 22 maja 2018 r. w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Ciołka 10a, sala nr 221.

 • PUP Prudnik - ”Lepsze jutro nadchodzi już dziś”
  Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku realizuje projekt pn. ”Lepsze jutro nadchodzi już dziś”, który będzie realizowany na terenie powiatów: prudnickiego, głubczyckiego, nyskiego, namysłowskiego i brzeskiego.

 • PUP Prudnik - „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”
  W związku z realizowanym przez Fundację Rozwoju Śląska programem „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”, w którym Fundacja pełni rolę Pośrednika Finansowego w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia pożyczkowego na podjęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsc pracy.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.