• PUP Szamotuły - 20 000 na dotację i doposażenie stanowiska pracy
  Powiatowa Rada Rynku Pracy w Szamotułach podjęła uchwałę zwiększającą wysokość dotacji dla bezrobotnych na otwarcie działalności gospodarczej.

 • PUP Szamotuły - Dotacje na start z Funduszy Europejskich
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza osoby zainteresowane uzyskaniem dotacji na założenie własnej firmy.

 • PUP Szamotuły - XIII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Szamotułach
  Zapraszamy na XIII edycję Powiatowych Targów Edukacji i Pracy, które w tym roku odbędą się 21 marca 2018 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w Hali Nałęcz przy Zespole Szkół Nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach.

 • PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków na prace interwencyjne
  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych dla skierowanego bezrobotnego z Funduszu Pracy.

 • PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków na staż - 7.2 RPO
  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 1 lutego 2018 r. rozpoczyna nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla 66 osób bezrobotnych w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób powyżej 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (IV)".

 • PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków na staż - PO WER
  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 1 lutego 2018 r. rozpoczyna nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla 48 osób w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (III)".

 • PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków w ramach bonu na zasiedlenie - PO WER
  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że 5 lutego 2018 r. rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (III)".

 • PUP Kolbuszowa - PIT-y za rok 2017
  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 5.02.2018 r. w pokoju nr 1 w godzinach pracy urzędu będzie wydawany PIT-11 za 2017 rok (Informacja o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy).

 • PUP Grodzisk Mazowiecki - Nabór wniosków
  Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim informuje o naborze wniosków w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie grodziskim (III)" PO WER.

 • PUP Siedlce - Nabór wniosków na staże, prace interwencyjne, bony na zasiedlenie i szkolenia indywidualne
  Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że przyjmowane będą: od 26.01.2018 r. do wyczerpania limitu środków wnioski na szkolenia indywidualne, a od 1.02.2018 r. do 28.02.2018 r. wnioski na staże, prace interwencyjne i bony na zasiedlenie.

 • PUP Siedlce - Nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego w ramach rezerwy KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że rozpoczyna nabór „Wniosków o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego".

 • PUP Siedlce - PIT-11
  Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że osoby, którym w 2017 roku wypłacono świadczenia z Funduszu Pracy, mają obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.

 • UP Gdańsk - Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego
  Gdański Urząd Pracy ogłasza terminy naborów wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

 • UP Gdańsk - Punkt informacyjny dotyczący zatrudnienia cudzoziemców
  Gdański Urząd Pracy informuje, że w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim przy Oddziale ds. Legalizacji Pobytu Cudzoziemców utworzony został punkt informacyjny.

 • UP Gdańsk - Wsparcie finansowe dla firm. Spotkanie informacyjne dla pracodawców
  Gdański Urząd Pracy zaprasza pracodawców na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia finansowego dla zatrudnianych pracowników w postaci refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, przeszkolenia pracowników i kandydatów do pracy oraz refundacji kosztów związanych z tworzeniem miejsc pracy.

 • UP Gdańsk - 25 mln zł na aktywizację bezrobotnych i wsparcie pracodawców
  Ponad 2 500 osób będzie mogło w tym roku skorzystać z różnego rodzaju dofinansowań, szkoleń i staży. Pierwsi bezrobotni będą mogli otrzymać wsparcie już w lutym, Gdański Urząd Pracy uruchomił rekrutację na najpopularniejsze formy aktywizacji.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.