• PUP Oborniki Wielkopolskie - Staże dla osób długotrwale bezrobotnych i bezrobotnych powyżej 45. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich dysponuje środkami finansowymi pochodzącymi z Rezerwy Ministra przeznaczonymi na staże dla osób długotrwale bezrobotnych i bezrobotnych w wieku 45 lat i powyżej.

 • PUP Ząbkowice Śląskie - Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne
  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich informuje, że 23 maja 2018 roku o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy ADECCO Sp. z o.o. rekrutującą dla firmy AMAZON, na stanowisko: pracownik magazynowy.

 • PUP Tarnów - Bezpłatne szkolenia organizowane przez tarnowski oddział ZUS
  Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie przedstawia harmonogram bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Oddział ZUS w Tarnowie, w II kwartale 2018 roku.

 • PUP Radom - Targi pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu Filia w Pionkach, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Radomiu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Pionkach zapraszają na targi pracy.

 • PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków w ramach programów z rezerwy Ministra
  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 7 maja 2018 r. rozpoczyna realizację programów z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla osób długotrwale bezrobotnych, bez względu na wiek oraz dla osób bezrobotnych w wieku 45 lat i powyżej.

 • PUP Kolbuszowa - Projekt unijny pn. "Cztery kroki do aktywności"
  Firma szkoleniowa Łętowski Consulting zaprasza do udziału w projekcie unijnym pn. "Cztery kroki do aktywności".

 • WUP Białystok - Warsztaty w maju
  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku zaprasza na warsztaty, które odbędą się w maju.

 • PUP Dębica - Nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o organizowanie prac interwencyjnych w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • PUP Dębica - Nabór wniosków o staż
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • PUP Dębica - Środki PFRON
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy otrzymał środki z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rehabilitację zawodową osób niepełnosprawnych w 2018 roku w wysokości: 213 500 złotych.

 • PUP Rybnik - Bezpłatny kurs gastronomiczno-handlowy
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku prowadzi nabór kandydatów na bezpłatne szkolenie grupowe pn. „Kurs gastronomiczno-handlowy”.

 • PUP Rybnik - Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku zachęca do zapoznania się z projektem Ministerstwa Zdrowia, realizowanym przez Fundację ITAKA pn. "Centrum Wsparcia".

 • PUP Rybnik - Kursy dające zawód potrzebny na rynku pracy
  Jeżeli jesteś zainteresowany ukończeniem certyfikowanych kursów: spawacza, prawa jazdy kategorii C, C+E lub D, operatora koparkoładowarki, koparki, wózka widłowego, operatora CNC, instalatora OZE, księgowego, barmana, SEP, informatycznego, złóż wniosek o bon szkoleniowy!

 • PUP Rybnik - Mediacje
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku zaprasza do odwiedzenia stron internetowych oraz do bezpośrednich kontaktów dotyczących mediacji.

 • PUP Krotoszyn - Środki finansowe na aktywizację zawodową
  Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie informuje, że aktualnie dysponuje środkami finansowymi na działania aktywizacyjne adresowane do bezrobotnych o ustalonym profilu II pomocy (środki Funduszu Pracy oraz Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programów POWER i WRPO) oraz do poszukujących pracy niepełnosprawnych (PFRON).

 • PUP Częstochowa - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy - PO WER - Koniecpol
  Gminne Centrum Pracy w Koniecpolu ogłasza od 30.04.2018 r. do wyczerpania środków finansowych otwarty nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Mieście Częstochowa i powiecie częstochowskim (III)".

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.