• PUP Łomża - Wsparcie z zakresu rozpoczęcia działalności gospodarczej
  Ośrodek Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza osoby bezrobotne do korzystania z aktywizacji, doradztwa zawodowego oraz szkoleń z zakresu rozpoczynania działalności gospodarczej.

 • DWUP Wrocław - Unijne miliony z DWUP do „wzięcia” – rusza mobilny punkt informacyjny
  Jak napisać projekt, gdzie znaleźć dofinansowanie, jak wziąć w nim udział. Odpowiedź na te i inne pytania – jeszcze łatwiej – znajdą mieszkańcy regionu. Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy od lutego rusza z mobilnym punktem informacyjnym Akademii Inspiracji DWUP.

 • WUP Białystok - Warsztaty w lutym
  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku zaprasza do udziału w warsztatach, jakie będą realizowane w lutym.

 • PUP Dębica - Bon na zasiedlenie w ramach PO WER
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (III)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • PUP Dębica - Nabór wniosków na staże w ramach PO WER
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (III)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • PUP Dębica - Nabór wniosków na staże w ramach RPO WP
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób powyżej 29 r.ż. pozostających bez pracy w powiecie dębickim (IV)" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

 • PUP Dębica - Plan szkoleń
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza "Plan szkoleń na 2018 rok", pozytywnie zaopiniowany przez Powiatową Radę Rynku Pracy w Dębicy w dniu 18.01.2018 r.

 • PUP Dębica - Projekt pn. "Moje Nowe Kwalifikacje"
  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy realizuje projekt pn. "Moje Nowe Kwalifikacje", w ramach którego przewidziano bezpłatne kursy kwalifikacyjne zakończone egzaminem czeladniczym.

 • PUP Szczecin - Dofinansowanie wynagrodzenia z tytułu zatrudnienia bezrobotnych w wieku 50+
  Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie informuje, że z dniem 1.02.2018 r. został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie wynagrodzenia w związku z zatrudnieniem osoby bezrobotnej powyżej 50. roku życia. Nabór będzie trwał do wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel.

 • PUP Szczecin - Nabór wniosków o staż dla osób do 30. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie ogłasza nabór wniosków o staż dla osób bezrobotnych w wieku do 30. roku życia.

 • PUP Szczecin - Prace interwencyjne
  Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie informuje, że z dniem 1.02.2018 r. wznawia się nabór wniosków na organizację prac interwencyjnych. Nabór będzie trwał do wyczerpania środków przeznaczonych na ten cel.

 • PUP Szczecin - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie ogłasza konkurs dotyczący refundacji na utworzenie nowych miejsc pracy. Urząd planuje zrefundować utworzenie około 15 stanowisk pracy.

 • PUP Wołomin - XIII Powiatowy Dzień Planowania Kariery Zawodowej
  Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie zaprasza 2.03.2018 r. o godz. 9.30 na XIII Powiatowy Dzień Planowania Kariery Zawodowej.

 • PUP Lębork - Nabór wniosków KFS na 2018 r.
  Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku ogłasza nabór wniosków o finansowanie szkoleń pracowników i pracodawców ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • PUP Wrocław - Spotkanie informacyjne dla osób bezrobotnych
  Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Wrocław serdecznie zaprasza osoby bezrobotne do wzięcia udział w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym, które odbędzie się 23 lutego 2018 roku o godz. 9.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu, ul. Gliniana 20-22, budynek „B", sala konferencyjna/parter.

 • PUP Wrocław - Spotkanie informacyjne dla pracodawców
  Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Wrocław serdecznie zaprasza Pracodawców do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym, które odbędzie się 23 lutego 2018 roku o godz. 12.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu, ul. Gliniana 20-22, budynek „B", sala konferencyjna/parter.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.