• PUP Zabrze - Dotacje na założenie firmy
  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu ogłasza nabór wniosków w sprawie przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w terminie: od 21 maja 2018 r. do 25 maja 2018 r.

 • PUP Zabrze - Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanych bezrobotnych w terminie: od 4 czerwca 2018 r. do 8 czerwca 2018 r.

 • PUP Nowa Sól - Dyżur inspektora PIP
  Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli informuje, iż 7 czerwca 2017 r. w godz. 8:00-10:00 w sali 312 będzie dyżurować Inspektor Okręgowej Inspekcji Pracy w Zielonej Górze.

 • PUP Nowy Sącz Węgierska - Miliony na przedsiębiorczość
  675 osób z subregionu sądeckiego w najbliższych latach skorzysta ze wsparcia projektu realizowanego m.in. przez Urząd Miasta w Nowym Sączu.

 • Projekt pn. „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy II"
  Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego rozpoczęła rekrutację do projektu pn. „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy II” . Projekt przeznaczony jest dla osób, które spełniają poniższe podstawowe warunki:

 • PUP Nysa - Nabór wniosków na staże dla osób powyżej 30. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków na staże dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego (RPO WO).

 • PUP Nysa - Praca za granicą
  Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu informuje o możliwości zapisania się do bazy newslettera „Twoja praca w Europie”, dzięki czemu będziesz otrzymywać na podany przez siebie adres e-mail powiadomienia o nowych ofertach pracy wpływających do WUP Opole.

 • PUP Nysa - Prace interwencyjne
  Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych w ramach programów dotyczących aktywizacji osób bezrobotnych powyżej 45. roku życia oraz osób długotrwale bezrobotnych.

 • PUP Nysa - Spotkanie informacyjne ze Strażą Graniczną
  Straż Graniczna oraz Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zapraszają pracodawców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 maja 2018 roku o godzinie 8.00 w siedzibie PUP Nysa w pokoju numer 15, I piętro.

 • PUP Suwałki - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach od 10 maja 2018 r. będzie przyjmował od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, producentów rolnych oraz niepublicznych przedszkoli i szkół wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku powyżej 45. roku życia.

 • WUP Białystok - Praca w Holandii przy zbiorach borówki
  Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zachęca do udziału w rekrutacji do pracy w Holandii przy zbiorze borówki.

 • PUP Grudziądz - Zapisy na szkolenie "Kurs operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowej"
  Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu prowadzi zapisy na szkolenie w zakresie: "Kurs operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowej".

 • UP Gdańsk - Gryf Gospodarczy - prestiżowe wyróżnienie pomorskich przedsiębiorców
  Gryf Gospodarczy jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego.

 • PUP Oborniki Wielkopolskie - Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile, w dniu 15.05.2017 r., organizuje Mobilny Punkt Informacyjny w: Urzędzie Miejskim w Obornikach w godz. 8:00-10:30 i w Urzędzie Gminy w Ryczywole w godz. 11:30-14:00.

 • PUP Oborniki Wielkopolskie - Projekt dla bezrobotnych osób niepełnosprawnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich zaprasza do udziału w projekcie skierowanym do bezrobotnych osób niepełnosprawnych w ramach programu „Równamy szanse - aktywni społecznie i zawodowo”.

 • PUP Oborniki Wielkopolskie - Staże dla osób bezrobotnych do 30. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego) od 8.05.2018 do odwołania.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.