• PUP Szamotuły - Spotkanie informacyjne w Nowym Tomyślu - Dotacje na start dla osób 30+
  Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach zaprasza na spotkanie informacyjne w Nowym Tomyślu, dotyczące możliwości pozyskania dotacji na start przez osoby w wieku powyżej 30. roku życia.

 • Targi pracy w 2019 roku
  Rok 2019 będzie szczególny pod względem wydarzeń związanych z rynkiem pracy i zatrudnieniem. Można śmiało powiedzieć, że najbliższe miesiące będą obfitować w różnego rodzaju targi pracy.

 • PUP Piaseczno - Nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że od dnia 28.01.2019 r. można składać wnioski o wydanie bonu na zasiedlenie dla osób do 30. roku życia.

 • PUP Piaseczno - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowej refundacji poniesionych kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenie społeczne
  Powiatowy Urząd pracy w Piasecznie informuje, że od dnia 28.01.2019 r. do wyczerpania środków Funduszu Pracy będą przyjmowane wnioski o przyznanie jednorazowej refundacji poniesionych kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenie społeczne.

 • PUP Jelenia Góra - Nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie
  Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie

 • PUP Jelenia Góra - Nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych w terminie 21.01 - 01.02.2019 r.

 • PUP Piaseczno - Nabór wniosków na szkolenie indywidualne finansowane ze środków Funduszu Pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że od dnia 21.01.2019 r. do wyczerpania funduszy będą przyjmowane wnioski o skierowanie na szkolenie indywidualne.

 • PUP Piaseczno - Nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z KFS.
  Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, iż w terminie 11.02.2019 r. - 15.02.2019 r. w godzinach 8:30 - 15:00 będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

 • PUP Piaseczno - Nabór wniosków o dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50. rok życia
  Powiatowy Urząd pracy w Piasecznie informuje, że od dnia 11.02.2019 r. do wyczerpania środków Funduszu Pracy będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50. rok życia.

 • PUP Piaseczno - Nabór wniosków o organizowanie prac interwencyjnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że od dnia 11.02.2019 r. do wyczerpania środków Funduszu Pracy będą przyjmowane wnioski o zorganizowanie prac interwencyjnych.

 • PUP Włodawa - Nabór do projektu pt. „Zwiększenie szans na zatrudnienie (V)"
  Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór do projektu pt. „Zwiększenie szans na zatrudnienie osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy oraz odchodzących z rolnictwa w powiecie włodawskim (V)".

 • MUP Płock - Spotkania informacyjne dla pracodawców dotyczące korzystania z KFS w 2019 r.
  Miejski Urząd Pracy w Płocku uprzejmie zaprasza pracodawców mających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie miasta Płocka na spotkania informacyjne dotyczące zasad korzystania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2019.

 • PUP Szczecin - Staże dla osób bezrobotnych poniżej 30. r.ż.
  Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór wniosków na staż dla osób bezrobotnych poniżej 30. roku życia.

 • PUP Szczecin - Staże dla osób bezrobotnych powyżej 30. r.ż.
  Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór wniosków na staż dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia.

 • PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich prowadzi nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych.

 • PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych w ramach RPO
  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich prowadzi nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych w ramach RPO.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.