• PUP Suwałki - Prace interwencyjne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO)
  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że od 22.01.2018 r. rozpoczyna przyjmowanie wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia, w ramach projektu "Aktywizacja osób od 30. roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (IV)".

 • PUP Suwałki - Staż w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO)
  Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach od dnia 22.01.2018 r. rozpoczyna przyjmowanie wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia, w ramach projektu "Aktywizacja osób od 30. roku życia pozostających bez pracy w powiecie suwalskim i mieście Suwałki (IV)".

 • PUP Bydgoszcz - Nabór wniosków o finansowanie kształcenia z KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w roku 2018 ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • PUP Bydgoszcz - "Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć wlasną firmę"
  Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 26 stycznia 2018 r. w godz. 10.00-12.30 zaprasza na cykliczne „Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć własną firmę".

 • PUP Wałcz - Odbiór PIT-11
  Osoby, które w 2017 roku korzystały ze świadczeń pieniężnych (tj. zasiłek dla bezrobotnych, dodatek aktywizacyjny, szkolenia, staże) proszone są o odbiór PIT-11.

 • PUP Inowrocław - Projekt pn. „Szczęśliwy maluch, mama gotowa do pracy - 2”
  Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne poinformowało PUP w Inowrocław, że ogłasza nabór do projektu „Szczęśliwy maluch, mama gotowa do pracy-2”.

 • PUP Inowrocław - Staże dla osób do 30. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu ogłasza otwarty nabór wniosków na organizację staży dla osób do 30. roku życia. Nabór na poszczególne edycje 6-miesięcznych staży prowadzony będzie do maja włącznie, a same staże rozpoczynać się będą od lutego do czerwca.

 • PUP Inowrocław - Staże dla osób, które ukończyły 30. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu ogłasza otwarty nabór wniosków na organizację staży dla osób, które ukończyły 30. roku życia. Nabór na poszczególne edycje 6-miesięcznych staży prowadzony będzie do maja włącznie, a same staże rozpoczynać się będą od lutego do czerwca.

 • DWUP Wrocław - Krajowy Fundusz Szkoleniowy – ponad 6 mln zł dla dolnośląskich powiatów
  Znany jest dokładny podział pieniędzy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Przedsiębiorcy z dolnośląskich powiatów będą mieć do dyspozycji od 92 tys. zł do 1,5 mln zł na szkolenia swoich pracowników. W sumie 6,39 mln zł.

 • PUP Strzelce Krajeńskie - Nabór wniosków na szkolenia indywidualne
  Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich uprzejmie informuje, że w okresie od 22.01.2018 r. do wyczerpania środków finansowych prowadzony jest nabór wniosków o zorganizowanie szkolenia indywidualnego.

 • PUP Września - Zapotrzebowanie na środki rezerwy KFS w 2018 r.
  Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni informuje, że Rada Rynku Pracy określiła w 2018 r. priorytety wydatkowania środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego:

 • PUP Olkusz - Nabory wniosków
  Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu informuje o aktualnych naborach wniosków na różne formy wsparcia.

 • PUP Jarosław - Nabór wniosków o staż dla osób do 30. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia. Umowa będzie realizowana z projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jarosławskim (III)".

 • PUP Jarosław - Program pożyczkowy „Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie”
  Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Bank Gospodarstwa Krajowego uruchomiły program „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie", którego celem jest pomoc osobom bezrobotnym w stworzeniu własnej firmy.

 • PUP Zgierz - Aktywizacja osób po 29. roku życia
  Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu uprzejmie informuje, iż rozpoczyna przyjmowanie wniosków w ramach projektu pozakonkursowego pt. "Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie zgierskim (IV)".

 • PUP Zgierz - Nabór wniosków na różne formy wsparcia
  Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu uprzejmie informuje, iż rozpoczyna wydawanie i przyjmowanie wniosków w ramach poniższych instrumentów rynku pracy, ze środków Funduszu Pracy.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.