Informacje z regionu Informacje z regionu

 • 15.12.2017

  PUP Wałbrzych - Badanie ankietowe pracodawców

  Pragnąc dostosować ofertę szkoleniową do oczekiwań klientów urzędu i zapotrzebowania lokalnego rynku pracy, zapraszamy pracodawców do wzięcia udziału w badaniu, którego celem jest zebranie informacji do sporządzenia analizy potrzeb szkoleniowych.

 • 15.12.2017

  PUP Wałbrzych - Wałbrzyska Wymiana Ciepła

  Urząd Miejski w Wałbrzychu dołącza do ogólnopolskiej akcji pn. „Wymiana ciepła”. Przy wejściu do Urzędu przy ul. Kopernika 2 postawiony zostanie namiot z wieszakami, w którym będą gromadzone ciepłe ubrania dla najbardziej potrzebujących.

 • 15.12.2017

  PUP Chełmno - Czas na studia podyplomowe

  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie zaprasza do udziału w jedynym projekcie w województwie skierowanym do osób z wyższym wykształceniem, w ramach którego można dostać dofinansowanie do studiów podyplomowych do wysokości 4500 zł.

 • 15.12.2017

  PUP Chełmno - Integracja społeczna i aktywizacja zawodowa w powiecie chełmińskim

  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie zaprasza do udziału w projekcie pn. „Integracja społeczna i aktywizacja zawodowa w powiecie chełmińskim poprzez realizację programu specjalnego”.

 • 15.12.2017

  PUP Chełmno - Projekt pn. "Aktywna młodzież"

  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie zaprasza do udziału w projekcie, którego celem jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych. Do udziału w projekcie może przystąpić 65 osób, w tym 40 kobiet, 25 mężczyzn zamieszkałych w województwie kujawsko-pomorskim.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.