Informacje z regionu Informacje z regionu

 • 22.02.2017

  PUP Piła - Nabór wniosków o staż - POWER

  Powiatowy Urząd Pracy w Pile prowadzi nabór wniosków o staż w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie pilskim (III)", realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • 22.02.2017

  PUP Piła - Nabór wniosków o staż - WRPO

  Powiatowy Urząd Pracy w Pile prowadzi nabór wniosków o staż w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie pilskim (III)", realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • 22.02.2017

  PUP Piła - Plan szkoleń na 2017 rok

  Powiatowy Urząd Pracy w Pile przedstawia plan szkoleń grupowych przewidzianych do realizacji w 2017 roku.

 • 22.02.2017

  PUP Włodawa - Spotkanie informacyjne - zatrudnienie cudzoziemców

  Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie we współpracy z Placówką Straży Granicznej we Włodawie zaprasza na spotkanie szkoleniowo-edukacyjne poświęcone tematyce zatrudnienia cudzoziemców.

 • 22.02.2017

  PUP Oleśnica - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

  Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne w 2017 roku.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.