Informacje z regionu Informacje z regionu

 • 16.01.2018

  PUP Jarosław - Prace interwencyjne

  Do zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych kierowane będą osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu (zakwalifikowane do II profilu pomocy), które w swoim Indywidualnym Planie Działania posiadają wpis o potrzebie aktywizacji zawodowej w ramach tej formy.

 • 16.01.2018

  PUP Jarosław - Program pożyczkowy „Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie”

  Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Bank Gospodarstwa Krajowego uruchomiły program „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie", którego celem jest pomoc osobom bezrobotnym w stworzeniu własnej firmy.

 • 16.01.2018

  PUP Jarosław - Roboty publiczne

  Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o organizację robót publicznych ze środków Funduszu Pracy.

 • 16.01.2018

  PUP Zgierz - Aktywizacja osób po 29. roku życia

  Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu uprzejmie informuje, iż rozpoczyna przyjmowanie wniosków w ramach projektu pozakonkursowego pt. "Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie zgierskim (IV)".

 • 16.01.2018

  PUP Zgierz - Nabór wniosków na różne formy wsparcia

  Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu uprzejmie informuje, iż rozpoczyna wydawanie i przyjmowanie wniosków w ramach poniższych instrumentów rynku pracy, ze środków Funduszu Pracy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.