• PUP Prudnik - ”Lepsze jutro nadchodzi już dziś”
  Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku realizuje projekt pn. ”Lepsze jutro nadchodzi już dziś”, który będzie realizowany na terenie powiatów: prudnickiego, głubczyckiego, nyskiego, namysłowskiego i brzeskiego.

 • PUP Prudnik - „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”
  W związku z realizowanym przez Fundację Rozwoju Śląska programem „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”, w którym Fundacja pełni rolę Pośrednika Finansowego w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia pożyczkowego na podjęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsc pracy.

 • PUP Prudnik - Program wspierający aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych
  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Odział w Opolu realizuje program wspierający aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych w instytucjach administracji i służby publicznej.

 • PUP Krasnystaw - Aktywizacja osób młodych
  Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie informuje, iż od 1.01.2017 do 31.07.2018 realizuje projekt pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krasnostawskim (III)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • PUP Wałbrzych - Nabór wniosków ze środków PFRON-u
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje o naborze wniosków o przyznanie osobie niepełnosprawnej (mieszkańca Miasta Wałbrzycha oraz mieszkańca Powiatu Wałbrzyskiego) środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej ze środków PFRON-u.

 • PUP Wałbrzych - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej
  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje o naborze wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej (mieszkańca miasta Wałbrzycha oraz mieszkańca Powiatu Wałbrzyskiego) ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 • PUP Wyszków - Nabór wniosków o staż
  Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie prowadzi nabór wniosków o staż w ramach projektu POWER 2018.

 • PUP Wyszków - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy - Mazowsze 2018
  Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie organizuje nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach programu "MAZOWSZE 2018 - rezerwa".

 • PUP Wyszków - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy - RPO WM 2018
  Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie organizuje nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (II)".

 • PUP Elbląg - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej ze środków PFRON
  Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu informuje o naborze wniosków o przyznanie z PFRON-u zwrotu dla pracodawcy kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla niepełnosprawnej osoby bezrobotnej lub poszukującej pracy, mieszkającej na terenie Elbląga.

 • PUP Kielce - Środki PFRON na staże
  Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach dysponuje środkami PFRON na staże dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu.

 • PUP Janów Lubelski - Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • PUP Janów Lubelski - Wykaz porad grupowych w II kwartale 2018 roku
  Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim prze4dstawia wykaz porad grupowych przewidzianych do realizacji w II kwartale 2018 roku.

 • PUP Jaworzno - Mobilny Punkt Informacyjny
  Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zapraszają do skorzystania z bezpłatnego spotkania dotyczącego wsparcia dla osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

 • PUP Jelenia Góra - Nabór wniosków na staż dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze zaprasza pracodawców/przedsiębiorców do udziału w programie specjalnym pn. „Aktywność szansą na pracę", w ramach którego przewidziano nabór wniosków na staż.

 • PUP Jelenia Góra - Nabór wniosków na staż - POWER
  Na staż kierowane będą wyłącznie osoby bezrobotne zarejestrowane w tutejszym urzędzie w wieku 18-29 lat (poniżej 30. roku życia) należące do kategorii NEET.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.