Informacje z regionu Informacje z regionu

 • 27.06.2017

  PUP Olecko - Przedłużenie naboru na szkolenie „Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych (II WJO) z bezpieczną wymianą butli”

  Powiatowy Urząd Pracy w Olecku informuje, iż z dniem 23.06.2017 r. przedłuża termin naboru na szkolenie zawodowe pn. „Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych (II WJO) z bezpieczną wymianą butli" dla 10 osób bezrobotnych, planowane do realizacji w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie oleckim (III)".

 • 27.06.2017

  PUP Olecko - Przedłużenie naboru na szkolenie „Spawanie metodą TIG”

  Powiatowy Urząd Pracy w Olecku informuje, iż z dniem 23.06.2017 r. przedłuża termin naboru na szkolenie zawodowe pn. „Spawanie metodą TIG" dla 10 osób bezrobotnych, planowane do realizacji w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie oleckim (III)".

 • 27.06.2017

  PUP Żnin - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Żninie informuje o naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie żnińskim (III)".

 • 27.06.2017

  PUP Żnin - Nabór wniosków na roboty publiczne

  Powiatowy Urząd Pracy w Żninie ogłasza nabór wniosków na roboty publiczne w ramach programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej dla osób bezrobotnych powyżej 50. roku życia oraz osób bezrobotnych zamieszkałych na wsi.

 • 27.06.2017

  PUP Żnin - Nabór wniosków o staż

  Powiatowy Urząd Pracy w Żninie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie staży w ramach programu na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej finansowanego ze środków rezerwy Ministra.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.