Informacje z regionu Informacje z regionu

 • 30.03.2017

  PUP Płock - Nabór na szkolenia indywidualne - POWER

  Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne dla 61 osób bezrobotnych ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (II)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS.

 • 30.03.2017

  PUP Płock - Nabór na szkolenia indywidualne - RPO WM

  Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne dla 30 osób bezrobotnych ramach projektu pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie płockim (II)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS.

 • 30.03.2017

  PUP Płock - Prace interwencyjne

  Starosta Płocki za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płockim (II)".

 • 30.03.2017

  MUP Olsztyn - Dotacje na założenie firmy

  Miejski Urząd Pracy w Olsztynie posiada jeszcze wolne środki na dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu RPO współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • 30.03.2017

  MUP Olsztyn - Refundacja kosztów doposażenia/wyposażenia stanowiska pracy

  Miejski Urząd Pracy w Olsztynie posiada jeszcze wolne środki na refundację kosztów doposażenia/wyposażenia stanowiska pracy w ramach projektu RPO współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.