• PUP Czarnków - Dotacje na założenie firmy
  Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie informuje o możliwości składania wniosków w Czarnkowsko-Trzcianeckiej Grupie Działania o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • PUP Czarnków - Szkolenia dla osób bezrobotnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie zaprasza osoby bezrobotne do udziału w szkoleniach umożliwiających uzyskanie kwalifikacji, takich jak np.:

 • PUP Kołobrzeg - Nabór na szkolenia grupowe - Kucharz
  Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu ogłasza nabór na szkolenia grupowe pn. kucharz. Wsparcie adresowane jest do osób bezrobotnych, posiadających I lub II profil pomocy.

 • PUP Gorzów Wielkopolski - Rekrutacja niepełnosprawnych absolwentów do udziału w pilotażowym programie "Absolwent"
  Projekt zakłada zwiększenie zatrudnienia niepełnosprawnych absolwentów uczelni oraz studentów ostatniego roku, bez względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności, miejsce zamieszkania, wiek i płeć.

 • PUP Przasnysz - Krajowy Fundusz Szkoleniowy
  Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza pracodawców do składania wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w terminie 11-13.06.2018 r.

 • PUP Jarosław - Bon na zasiedlenie
  Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia.

 • PUP Wołów - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie ogłasza nabór wniosków z Funduszu Pracy - Rezerwy Ministra o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

 • UP m.st. Warszawa - Giełda pracy na stanowisko pracownika hali
  Urząd Pracy m.st. Warszawa oraz Auchan Warszawa Jubilerska zapraszają na giełdę pracy, która odbędzie się 6 czerwca 2018 r.

 • UP m.st. Warszawa - Nabór do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie
  Dyrektor Generalny poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko starszego specjalisty do spraw komunalizacji i regulacji stanów prawnych dróg w Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości.

 • Kariera IT w Krakowie
  Kariera IT to cykl spotkań poświęcony tematyce branży technologicznej. Już 9 czerwca wydarzenie odbędzie się po raz kolejny, tym razem w hotelu Holiday Inn w Krakowie.

 • PUP Siedlce - Nabór wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że od 1.06.2018 r. do wyczerpania limitu środków przyjmowane będą wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • PUP Siedlce - Nabór wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków z PFRON
  Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że od 17.05.2018 r. do wyczerpania limitu środków przyjmowane będą wnioski osób niepełnosprawnych bezrobotnych lub poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków PFRON

 • PUP Częstochowa - Nabór wniosków o zorganizowanie stanowisk pracy w ramach prac interwencyjnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie informuje, że od dnia 21.05.2018 r. do wyczerpania środków finansowych przyjmowane będą Wnioski o zorganizowanie stanowisk pracy w ramach prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie finansowane ze środków Funduszu Pracy, w ramach Programu pn. "Czas na doświadczenie" z rezerwy MRPiPS

 • PUP Częstochowa - Nabór wniosków o zorganizowanie stanowisk pracy w ramach prac interwencyjnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie informuje, że od dnia 21.05.2018 r. do wyczerpania środków finansowych przyjmowane będą Wnioski o zorganizowanie stanowisk pracy w ramach prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie finansowane ze środków Funduszu Pracy, w ramach Programu pn. "Czas na doświadczenie" z rezerwy MRPiPS

 • PUP Częstochowa - Nabór wniosków o zorganizowanie stanowisk pracy w ramach robót publicznych
  Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie informuje, że od dnia 21.05.2018 r. do wyczerpania środków finansowych przyjmowane będą Wnioski o zorganizowanie stanowisk pracy w ramach robót publicznych dla osób długotrwale bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie finansowane ze środków Funduszu Pracy, w ramach Programu pn. "Szansa na zatrudnienie" z rezerwy MRPiPS

 • PUP Częstochowa - Nabór wniosków o zorganizowanie stażu
  Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie informuje, iż od 21.05.2018 roku do wyczerpania środków finansowych odbywać się będzie otwarty nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach programu pn. "Czas na doświadczenie" z rezerwy MRPiPS.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.