• 19.10.2018

  PUP Toruń - Dotacje dla osób do 30. roku życia

  Powiatowy Urząd Pracy w Toruniu prowadzi nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 19.10.2018

  PUP Toruń - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska

  Powiatowy Urząd Pracy w Toruniu prowadzi nabór uzupełniający dotyczący refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego dla osób po 30. roku życia w ramach projektu „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w Toruniu (III)”.

 • 19.10.2018

  PUP Oborniki - Bezpłatne szkolenie pn. „Asystent seniora z niepełnosprawnością"

  Fundacja Pomocy Seniorom i Rodzinie AMA oraz Fundacja „Na prostej drodze" zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Oborniki, w szczególności: opiekunów formalnych osób starszych, członków rodzin i wolontariuszy, na bezpłatne szkolenie, które przeprowadzone będzie przez lekarzy z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz profesjonalnie przygotowane pielęgniarki.

 • 19.10.2018

  PUP Oborniki - Bezpłatne szkolenie pn. „STOP bierności zawodowej”

  Celem projektu jest wyższa aktywność zawodowa 96 osób bezrobotnych, poszukujących pracy i biernych zawodowo, defaworyzowanych na rynku pracy.

 • 19.10.2018

  MUP Płock - Bon na zasiedlenie

  Miejski Urząd Pracy w Płocku informuje o naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób do 30. roku życia.

 • 19.10.2018

  MUP Płock - Dotacje na założenie firmy

  Miejski Urząd Pracy w Płocku rozpoczyna 19 października 2018 roku wydawanie wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 19.10.2018

  MUP Płock - Projekt pn. "Wygraj przyszłość"

  Zapraszamy osoby zainteresowane do udziału w projekcie unijnym „Wygraj przyszłość". Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Obywatelskiego i skierowany do osób bezrobotnych z terenu województwa mazowieckiego.

 • 19.10.2018

  PUP Gostynin - Bona na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie informuje, iż posiada środki dla 4 osób do 30. roku życia, które są zainteresowane otrzymaniem bonu na zasiedlenie w związku z podjęciem przez bezrobotnego, poza miejscem dotychczasowego zamieszkania zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej.

 • 19.10.2018

  PUP Gostynin - Działalność „OWES Mazowsza Płockiego"

  Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie informuje o możliwości wsparcia, jaką oferuje Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Mazowsza Płockiego „OWES Mazowsza Płockiego".

 • 18.10.2018

  PUP Jelenia Góra - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje o naborze wniosków o bon na zasiedlenie.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.