• 15.12.2017

  PUP Wałbrzych - Badanie ankietowe pracodawców

  Pragnąc dostosować ofertę szkoleniową do oczekiwań klientów urzędu i zapotrzebowania lokalnego rynku pracy, zapraszamy pracodawców do wzięcia udziału w badaniu, którego celem jest zebranie informacji do sporządzenia analizy potrzeb szkoleniowych.

 • 15.12.2017

  PUP Wałbrzych - Wałbrzyska Wymiana Ciepła

  Urząd Miejski w Wałbrzychu dołącza do ogólnopolskiej akcji pn. „Wymiana ciepła”. Przy wejściu do Urzędu przy ul. Kopernika 2 postawiony zostanie namiot z wieszakami, w którym będą gromadzone ciepłe ubrania dla najbardziej potrzebujących.

 • 15.12.2017

  PUP Chełmno - Czas na studia podyplomowe

  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie zaprasza do udziału w jedynym projekcie w województwie skierowanym do osób z wyższym wykształceniem, w ramach którego można dostać dofinansowanie do studiów podyplomowych do wysokości 4500 zł.

 • 15.12.2017

  PUP Chełmno - Integracja społeczna i aktywizacja zawodowa w powiecie chełmińskim

  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie zaprasza do udziału w projekcie pn. „Integracja społeczna i aktywizacja zawodowa w powiecie chełmińskim poprzez realizację programu specjalnego”.

 • 15.12.2017

  PUP Chełmno - Projekt pn. "Aktywna młodzież"

  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie zaprasza do udziału w projekcie, którego celem jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych. Do udziału w projekcie może przystąpić 65 osób, w tym 40 kobiet, 25 mężczyzn zamieszkałych w województwie kujawsko-pomorskim.

 • 15.12.2017

  PUP Chełmno - Wykaz porad i spotkań informacyjnych - I kwartał 2018

  Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie przedstawia wykaz porad i spotkań informacyjnych przewidzianych do realizacji w I kwartale 2018 roku.

 • 15.12.2017

  PUP Skierniewice - Zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców od 2018 r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach przypomina, iż od 1 stycznia 2018 r. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące dostępu cudzoziemców z państw spoza UE/EOG do polskiego rynku pracy. Zmiany dotyczą głównie pracy krótkoterminowej i sezonowej.

 • 15.12.2017

  PUP Milicz - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu informuje, że posiada ostatnie w tym roku środki Funduszu Pracy dla osób do 30. roku życia na realizację formy pomocy - bon na zasiedlenie.

 • 15.12.2017

  PUP Milicz - Praca w Policji

  Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem!

 • 14.12.2017

  PUP Kalisz - Praca dla seniora

  W związku z rosnącym zainteresowaniem emerytów ponownym wejściem na rynek pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu zachęca pracodawców do skorzystania z doświadczenia i potencjału zawodowego tej grupy osób zarejestrowanych w tutejszym urzędzie jako poszukujący pracy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.