Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Tarnobrzeg - Prace interwencyjne

2014-08-01Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych, finansowanych ze środków Funduszu Pracy w ramach rezerw Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na wyposażenie stanowiska pracy

2014-08-01Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy w ramach środków z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, przeznaczonych dla osób bezrobotnych poniżej dwudziestego piątego roku życia.

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

2014-08-01Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, przeznaczonych dla osób bezrobotnych poniżej dwudziestego piątego roku życia.

PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków o staż

2014-07-30Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 1 sierpnia 2014 r. rozpocznie IV nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu konkursowego pt. „Staż moją szansą", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

PUP Kolbuszowa - Dodatkowe środki z Funduszu Pracy

2014-07-28Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej, w celu wspierania osób bezrobotnych w powrocie na rynek pracy, wystąpił z wnioskiem aplikacyjnym o przyznanie środków na aktywizację osób bezrobotnych w ramach nowych form pomocy, jak również i realizowanych wcześniej form.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na świadczenie aktywizacyjne

2014-07-23Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na świadczenie aktywizacyjne ze środków rezerwy ministra pracy i polityki społecznej przeznaczonych dla bezrobotnego rodzica powracającego na rynek pracy.

PUP Jarosław - Dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego

2014-07-23Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50. rok życia, z programu z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Dębica - Bony dla osób bezrobotnych

2014-07-22Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy realizuje program skierowany do osób bezrobotnych do 30. roku życia, w ramach którego przewidziano formy pomocy: bon stażowy, bon szkoleniowy, bon na zasiedlenie.

PUP Dębica - Nabór wniosków o staż

2014-07-22Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na roboty publiczne

2014-07-21Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na roboty publiczne ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, które są przeznaczone dla osób bezrobotnych powyżej pięćdziesiątego roku życia.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 

Wyszukaj aktualności z Twojego regionu

Proszę wybrać województwo z mapki lub określić kryteria wyszukiwania w poniższym formularzu

Szukaj

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?