Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Rzeszów - Prace interwencyjne

2015-04-29Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla 50 osób w ramach projektu pn.„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)”.

PUP Tarnobrzeg - Prace interwencyjne

2015-04-22Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu organizuje nabór wniosków na prace interwencyjne w ramach projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnobrzeskim i mieście Tarnobrzeg (I)”, realizowanego w ramach PO WER.

PUP Jarosław - Nabór wniosków o staż

2015-04-22Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia z projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jarosławskim (I)".

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

2015-04-22Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jarosławskim (I)".

PUP Jarosław - Bon na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia

2015-04-22Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jarosławskim (I)".

PUP Jarosław - Nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych

2015-04-22Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia z projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jarosławskim (I)".

PUP Dębica - Nabór wniosków o staż

2015-04-13Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (I)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

PUP Kolbuszowa - Szkolenia oraz płatne staże dla nauczycieli

2015-04-02Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki zaprasza do udziału w projekcie pt. "Otwarci na zmiany – gotowi do pracy", finansowanym ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa, w ramach którego nauczyciele zwolnieni z pracy mają szansę bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniach zawodowych.

PUP Tarnobrzeg - Plan szkoleń grupowych

2015-03-13Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zachęca osoby bezrobotne do udziału w szkoleniach grupowych, przewidzianych do realizacji w 2015 r.

PUP Tarnobrzeg - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

2015-02-27Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu uprzejmie informuje, że od 26 lutego 2015 roku są przyjmowane wnioski o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 
powrót

Oceń nas! Odpowiedz na kilka pytań i pomóż nam udoskonalić treści Powrotnika.

  

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?