Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Jarosław - Nabór wniosków na świadczenie aktywizacyjne

2014-07-23Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na świadczenie aktywizacyjne ze środków rezerwy ministra pracy i polityki społecznej przeznaczonych dla bezrobotnego rodzica powracającego na rynek pracy.

PUP Jarosław - Dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego

2014-07-23Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50. rok życia, z programu z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Dębica - Bony dla osób bezrobotnych

2014-07-22Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy realizuje program skierowany do osób bezrobotnych do 30. roku życia, w ramach którego przewidziano formy pomocy: bon stażowy, bon szkoleniowy, bon na zasiedlenie.

PUP Dębica - Nabór wniosków o staż

2014-07-22Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na roboty publiczne

2014-07-21Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na roboty publiczne ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, które są przeznaczone dla osób bezrobotnych powyżej pięćdziesiątego roku życia.

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

2014-07-21Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, które są przeznaczone dla osób bezrobotnych poniżej trzydziestego roku życia.

PUP Jarosław - Wyposażenie stanowiska pracy dla osób do 30. r. życia

2014-07-21Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy na program z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, który jest skierowany do osób bezrobotnych poniżej trzydziestego roku życia.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na wyposażenie stanowiska pracy

2014-07-18Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy na program z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej przeznaczone dla osób bezrobotnych powyżej pięćdziesiątego roku życia.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na prace interwencyjne

2014-07-15Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na prace interwencyjne ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, przeznaczonych dla osób bezrobotnych.

PUP Jarosław - Nabór wniosków stażowych

2014-07-03Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o organizację staży ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej przeznaczonych dla osób do trzydziestego roku życia. Staże realizowane będą w terminie od lipca do 30.11.2014 roku.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 

Wyszukaj aktualności z Twojego regionu

Proszę wybrać województwo z mapki lub określić kryteria wyszukiwania w poniższym formularzu

Szukaj

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?