Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

2014-09-01Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Jarosław - Szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

2014-08-28Informacja na temat możliwości skorzystania ze szkoleń dla pracodawców i pracowników w wieku powyżej 45 lat w ramach KFS.

PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej

2014-08-21Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej z Funduszu Pracy w ramach projektu współfinansowanego z EFS „Więcej szans w powiecie kolbuszowskim".

PUP Kolbuszowa - Informacja dla pracodawców

2014-08-20Krajowy Fundusz Szkoleniowy - informacja dla pracodawców zainteresowanych kształceniem ustawicznym własnym oraz swoich pracowników w wieku co najmniej 45 lat w 2014r.

PUP Rzeszów - Nabór wniosków o staż

2014-08-04Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie przypomina o trwającym naborze wniosków o organizację stażu w ramach programów z rezerwy Funduszu Pracy na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej .

PUP Rzeszów - System SEPI

2014-08-04Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie przypomina, że od 1.01.2014 r. został uruchomiony system SEPI (Samorządowa Elektroniczna Platforma Informacyjna), która umożliwia wymianę informacji oraz danych o osobach bezrobotnych i poszukujących pracy pomiędzy powiatowym urzędem pracy a ośrodkami pomocy społecznej działającymi w powiecie rzeszowskim oraz w mieście Rzeszowie.

PUP Tarnobrzeg - Prace interwencyjne

2014-08-01Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych, finansowanych ze środków Funduszu Pracy w ramach rezerw Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na wyposażenie stanowiska pracy

2014-08-01Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy w ramach środków z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, przeznaczonych dla osób bezrobotnych poniżej dwudziestego piątego roku życia.

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

2014-08-01Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej, przeznaczonych dla osób bezrobotnych poniżej dwudziestego piątego roku życia.

PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków o staż

2014-07-30Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 1 sierpnia 2014 r. rozpocznie IV nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu konkursowego pt. „Staż moją szansą", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 

Wyszukaj aktualności z Twojego regionu

Proszę wybrać województwo z mapki lub określić kryteria wyszukiwania w poniższym formularzu

Szukaj

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?