Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Dębica - Dotacje na założenie firmy

2014-10-23Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu systemowego pt. „Więcej szans w powiecie dębickim", realizowanego w ramach Poddziałania 6.1.3 PO KL.

PUP Jarosław - III Jarosławskie Targi Pracy

2014-10-22Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu serdecznie zaprasza do uczestnictwa w III Jarosławskich Targach Pracy.

PUP Dębica - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej

2014-10-22Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu systemowego „Więcej szans w powiecie dębickim" w ramach Poddziałania 6.1.3 PO KL.

PUP Rzeszów - Środki z KFS

2014-10-16Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza pracodawców do składania wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego osób w wieku 45 lat i więcej, będących pracownikami lub pracodawcami.

PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków o staż

2014-09-25Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 1.10.2014 r. rozpocznie ostatni, V nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu konkursowego pt. „Staż moją szansą".

PUP Tarnobrzeg - Nabór wniosków o staż

2014-09-17Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu ogłasza nabór wniosków o organizację staży finansowanych ze środków Funduszu Pracy w ramach rezerw Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Ropczyce - Nabór na szkolenia grupowe

2014-09-12Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach informuje, że aktualnie prowadzi nabór na szkolenia grupowe.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy

2014-09-12Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy na program z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Dębica - Nabor wniosków na staż

2014-09-11Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych do 30. roku życia, finansowanych ze środków rezerwy Funduszu Pracy.

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

2014-09-01Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 
powrót

Oceń nas! Odpowiedz na kilka pytań i pomóż nam udoskonalić treści Powrotnika.

  

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?