Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Stalowa Wola - Projekt pt. "Otwarci na zmiany - gotowi do pracy”

2015-03-13Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki zaprasza do udziału w projekcie pt. "Otwarci na zmiany – gotowi do pracy”, finansowanym ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa, w ramach którego nauczyciele zwolnieni z pracy mają szansę bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniach zawodowych.

PUP Stalowa Wola - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

2015-03-13Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

PUP Tarnobrzeg - Plan szkoleń grupowych

2015-03-13Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zachęca osoby bezrobotne do udziału w szkoleniach grupowych, przewidzianych do realizacji w 2015 r.

PUP Dębica - Bezpłatny kurs komputerowy ECDL Start

2015-03-13Celem szkolenia jest zdobycie cennej wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu obsługi komputera na poziomie ECDL Start.

PUP Dębica - Projekt pt. "Pośrednik zamiast pośredniaka - świadomy wybór"

2015-03-13W projekcie mogą wziąć udział jedynie osoby, które planują uruchomienie działalności gospodarczej w zakresie pośrednictwa nieruchomości bądź pośrednictwo nieruchomości będzie dominującą działalnością.

PUP Jarosław - Zamknięcie naboru wniosków na staże

2015-03-05Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje, że z dniem 5 marca br. zamyka nabór wniosków na staże.

PUP Krosno - Program specjalny pt. "Krok do przodu"

2015-03-03Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie informuje, że przystępuje do realizacji programu specjalnego pod nazwą "Krok do przodu".

PUP Tarnobrzeg - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

2015-02-27Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu uprzejmie informuje, że od 26 lutego 2015 roku są przyjmowane wnioski o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.

PUP Dębica - Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki

2015-02-16Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki zaprasza do udziału w projekcie pt. "Otwarci na zmiany - gotowi do pracy", finansowanym ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa, w ramach którego nauczyciele zwolnieni z pracy mają szansę bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniach zawodowych. Zgodnie z wybranym kierunkiem szkoleń oferowane są również płatne, 3-miesięczne staże zawodowe.

PUP Ropczyce - Plan szkoleń grupowych

2015-02-12Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach informuje, iż plan szkoleń grupowych będzie opracowany w marcu 2015 r.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 
powrót

Oceń nas! Odpowiedz na kilka pytań i pomóż nam udoskonalić treści Powrotnika.

  

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?