Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Jarosław - Bony szkoleniowe

2015-05-19Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie jarosławskim (I)".

PUP Jarosław - Nabór wniosków o staż

2015-05-14Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia.

PUP Dębica - Szkolenie grupowe

2015-05-12Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy informuje, że osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu pn. „Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (z egzaminem czeladniczym)" proszone są o zgłaszanie się do swoich doradców klienta. Planowany termin rozpoczęcia się szkolenia to czerwiec-lipiec 2015 r.

PUP Dębica - Nabór wniosków na szkolenia indywidualne

2015-05-12Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne w ramach projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (I)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

PUP Ropczyce - Nabór na szkolenia grupowe

2015-05-11Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach informuje, że prowadzi nabór na poniższe szkolenia grupowe.

PUP Ropczyce - Plan szkoleń grupowych

2015-05-11Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach przedstawia plan szkoleń grupowych, przewidzianych do realizacji w 2015 r.

PUP Rzeszów - Prace interwencyjne

2015-04-29Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla 50 osób w ramach projektu pn.„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)”.

PUP Dębica - Nabór wniosków o staż

2015-04-13Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (I)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

PUP Kolbuszowa - Szkolenia oraz płatne staże dla nauczycieli

2015-04-02Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki zaprasza do udziału w projekcie pt. "Otwarci na zmiany – gotowi do pracy", finansowanym ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa, w ramach którego nauczyciele zwolnieni z pracy mają szansę bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniach zawodowych.

PUP Tarnobrzeg - Plan szkoleń grupowych

2015-03-13Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zachęca osoby bezrobotne do udziału w szkoleniach grupowych, przewidzianych do realizacji w 2015 r.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 
powrót

Oceń nas! Odpowiedz na kilka pytań i pomóż nam udoskonalić treści Powrotnika.

  

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?