Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Jarosław - Projekt skierowany do osób z wadą słuchu

2014-12-17Centrum Edukacji i Wsparcia RES-GEST w Rzeszowie zaprasza wszystkie osoby z wadą słuchu do wzięcia udziału w projekcie współfinansowanym ze środków EFS: „Pierwszy krok do zatrudnienia – Integracja społeczno-zawodowa osób niesłyszących i słabosłyszących" realizowanym w okresie listopad 2014 do wrzesień 2015.

PUP Strzyżów - Spotkanie rekrutacyjne do projektu "Młodzi z inicjatywą"

2014-12-15W dniu 18.12.2014 o godz. 10:30 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzyżowie odbędzie się spotkanie rekrutacyjne do projektu "Młodzi z inicjatywą".

PUP Lubaczów - Warsztaty z zakresu przedsiębiorczości

2014-12-15Fundacja Wspierania Aktywności Lokalnej zaprasza na bezpłatne 3-dniowe warsztaty "ABC przedsiębiorczości na wsi II", które odbędą się w budynku Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

PUP Kolbuszowa - Projekt pt. "Zacznij od nowa!"

2014-12-09Firma BD Center Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w programie „Ponowny start" realizowanym w ramach projektu pn. „Zacznij od nowa! Program kompleksowej aktywizacji zawodowej osób zwolnionych i zagrożonych zwolnieniem z przyczyn zakładu pracy" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

PUP Dębica - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

2014-12-04Z uwagi na potrzebę oszacowania środków potrzebnych na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach KFS na rok 2015, Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy zwraca się z prośbą do pracodawców mających siedzibę bądź miejsce prowadzenia działalności gospodarczej na terenie powiatu dębickiego o zgłaszanie zapotrzebowania na ww. środki.

PUP Dębica - Projekt pt. "Nowe kwalifikacje - nowe perspektywy"

2014-12-02W ramach projektu przewidziano: kurs zawodowy dopasowany do potrzeb, staż zawodowy, pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

PUP Tarnobrzeg - Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II

2014-11-26Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu informuje, iż Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wdraża rządowy program na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i tworzenia warunków dla powstania nowych miejsc pracy pn. "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II".

PUP Kolbuszowa - Pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej

2014-11-24Od 17 listopada br. Bank Gospodarstwa Krajowego za pośrednictwem wybranych pośredników finansowych będzie udzielał pożyczek na podjęcie działalności gospodarczej dla: osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy, studentów ostatniego roku studiów, poszukujących pracy absolwentów szkół i uczelni w okresie 48 miesięcy od dnia ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego.

PUP Jarosław - Pożyczki na utworzenie stanowiska pracy oraz na podjęcie działalności gospodarczej

2014-11-21Uprzejmie informujemy, że Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) jest operatorem rządowego programu na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i tworzenia warunków dla powstania nowych miejsc pracy pn. „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie".

PUP Krosno - Dotacje na założenie firmy

2014-11-07Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie informuje o możliwości składania wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 
powrót

Oceń nas! Odpowiedz na kilka pytań i pomóż nam udoskonalić treści Powrotnika.

  

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?