Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Tarnobrzeg - Nabór wniosków o staż

2014-09-17Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu ogłasza nabór wniosków o organizację staży finansowanych ze środków Funduszu Pracy w ramach rezerw Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Ropczyce - Nabór na szkolenia grupowe

2014-09-12Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach informuje, że aktualnie prowadzi nabór na szkolenia grupowe.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy

2014-09-12Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy na program z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Dębica - Nabor wniosków na staż

2014-09-11Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych do 30. roku życia, finansowanych ze środków rezerwy Funduszu Pracy.

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

2014-09-01Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

PUP Jarosław - Szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

2014-08-28Informacja na temat możliwości skorzystania ze szkoleń dla pracodawców i pracowników w wieku powyżej 45 lat w ramach KFS.

PUP Kolbuszowa - Nabór wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej

2014-08-21Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej z Funduszu Pracy w ramach projektu współfinansowanego z EFS „Więcej szans w powiecie kolbuszowskim".

PUP Kolbuszowa - Informacja dla pracodawców

2014-08-20Krajowy Fundusz Szkoleniowy - informacja dla pracodawców zainteresowanych kształceniem ustawicznym własnym oraz swoich pracowników w wieku co najmniej 45 lat w 2014r.

PUP Rzeszów - Nabór wniosków o staż

2014-08-04Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie przypomina o trwającym naborze wniosków o organizację stażu w ramach programów z rezerwy Funduszu Pracy na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej .

PUP Rzeszów - System SEPI

2014-08-04Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie przypomina, że od 1.01.2014 r. został uruchomiony system SEPI (Samorządowa Elektroniczna Platforma Informacyjna), która umożliwia wymianę informacji oraz danych o osobach bezrobotnych i poszukujących pracy pomiędzy powiatowym urzędem pracy a ośrodkami pomocy społecznej działającymi w powiecie rzeszowskim oraz w mieście Rzeszowie.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 

Wyszukaj aktualności z Twojego regionu

Proszę wybrać województwo z mapki lub określić kryteria wyszukiwania w poniższym formularzu

Szukaj

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?