Strona główna > Dział Powroty>Regiony > Woj. podkarpackieWojewództwo podkarpackie

Aktualności z regionu

PUP Kolbuszowa - Bon na zasiedlenie

2015-08-03Chcesz podjąć pracę poza miejscem dotychczasowego zamieszkania (min. 80 km)? Skorzystaj z bonu na zasiedlenie! Nabór wniosków nadal trwa!

PUP Kolbuszowa - Szkolenia zawodowe

2015-08-03Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki zaprasza do udziału w szkoleniach zawodowych organizowanych w ramach projektu pt. „Nowa praca-nowe możliwości!”.

PUP Kolbuszowa - Ostatni nabór wniosków o staż

2015-08-03Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej organizuje ostatni w tym roku nabór wniosków o staż dla osób powyżej 30. roku życia na okres do 6 miesięcy.

PUP Rzeszów - Nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych

2015-07-30Przypominamy o trwającym naborze wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (I)".

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

2015-07-24Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej przeznaczonych dla osób bezrobotnych po 50. roku życia lub osób niepełnosprawnych.

PUP Rzeszów - Spotkanie informacyjne

2015-07-22W trakcie spotkania przedstawiciele firmy Linetech przedstawią oferty pracy kierowane do osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem zatrudnienia.

PUP Jarosław - Grupowa informacja zawodowa

2015-07-20W ramach doskonalenia form poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej doradcy klienta zatrudnieni w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu przy ulicy Poniatowskiego 6 zamierzają zorganizować grupową informację zawodową dla osób zainteresowanych dziennikarstwem.

PUP Jarosław - Praca w Niemczech

2015-07-20Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu uprzejmie informuje, iż 7 sierpnia 2015 r. o godzinie 10.30 w Jarosławiu, przy ul. Poniatowskiego 6 odbędzie się spotkanie informacyjne organizowane przez Agencję Zatrudnienia „EUROPAJOB” Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie, dla osób zainteresowanych wyjazdem za granicę (Niemcy).

PUP Dębica - Prace interwencyjne

2015-07-15Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o organizowanie prac interwencyjnych finansowanych ze środków rezerwy Funduszu Pracy dla osób bezrobotnych w wieku 30–50 lat, dla których ustalono II profil pomocy.

PUP Rzeszów - Usługa SMS komunikacji urzędu z klientami

2015-07-03Z dniem 1 lipca bieżącego roku uruchomiona została usługa komunikacji urzędu z klientami, z wykorzystaniem kanału SMS.
Strony: 1 [2] [3] [4] [5] [6] ... 
powrót

Oceń nas! Odpowiedz na kilka pytań i pomóż nam udoskonalić treści Powrotnika.

  

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?

Odwiedź nas na YouTube