Aktualności na rynku pracy

Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?

Przejrzystość informacji na stronie


Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalnosci

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas

 

Zamknij
Przejdź do zawartości
Chcesz dodać swoje CV lub ogłoszenie o pracy? Zaloguj się lub załóż konto w portalu

Slider

POLECAMY POLECAMY

 • 2017-11-22

  Czy zabraknie pracy dla programistów? - prognoza na 2020 rok

  Coraz więcej osób chce zostać programistą. Branża IT kusi dobrym wynagrodzeniem, benefitami i stabilną pracą. Czy ta bańka za chwilę pęknie? Eksperci ze szkoły programowania online Kodilla.com uspokajają: firmy z branży IT mają się dobrze i będą miały jeszcze lepiej.
 • 2017-11-15

  Testy psychometryczne – skuteczne narzędzie rekrutacji

  Trendy w rekrutacji nieustannie się zmieniają. CV nie określi temperamentu kandydata, a pierwsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej może być mylące. I tu z pomocą przychodzą testy psychometryczne!
 • 2017-11-08

  TOP 6 umiejętności, które ułatwią awans w 2018 roku

  Programowanie, kompetencje cyfrowe, języki obce, prawo jazdy i samoorganizacja - to umiejętności, które można nabyć w ciągu zaledwie kilku miesięcy, a zdecydowanie podniosą kompetencje zawodowe. Zacznij uczyć się już dziś, a w 2018 roku możesz liczyć na awans w pracy.
Zobacz więcej artykułów

INFORMACJE Z REGIONÓW INFORMACJE Z REGIONÓW

 • PUP Człuchów - Dodatkowy nabór - rezerwa KFS

  21.11.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie uruchamia nabór wniosków o przyznane środków z Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.
 • PUP Człuchów - Nabór wniosków PO WER

  21.11.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie informuje, że w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie człuchowskim III" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, posiada środki na: podjęcie działalności gospodarczej, bony na zasiedlenie, bony szkoleniowe.
 • PUP Człuchów - Nabór wniosków RPO

  21.11.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie informuje, że w ramach projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych w powiecie człuchowskim III" współfinansowanego ze środków EFS posiada środki na: utworzenie stanowiska pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy i podjęcie działalności gospodarczej.
 • PUP Wyszków - Dotacje na założenie firmy

  21.11.2017 Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że osoby bezrobotne lub poszukujący pracy (tj. opiekunowie osób niepełnosprawnych, o których mowa w art. 49 pkt 7 Ustawy) mogą uzyskać środki na podjęcie działalności gospodarczej z Funduszu Pracy.
Pokaż wszystkie

RYNEK PRACY W MEDIACH RYNEK PRACY W MEDIACH


 • 2017-11-21

  Pracownik socjalny - zawód trudny i potrzebny

  Komisja Europejska zaproponowała dwuletni plan ograniczenia różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn. Zakłada on m.in. wprowadzenie sankcji wobec firm, które stosują zróżnicowanie płac dla kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach.
 • 2017-11-20

  Szukam pracy: W CV nie warto kłamać

  Aż 80 proc. polskich rekruterów spotkało się z kłamstwami w CV. Kandydaci często jednak nie wiedzą, co grozi za poświadczenie nieprawdy w dokumencie.
Pokaż wszystkie

  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.