AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 25.04.2018

  PUP Kolno - Projekt pn. „Od bezrobocia do zatrudnienia (IV)"

  Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie posiada środki finansowe dla osób powyżej 30. roku życia długotrwale bezrobotnych (pozostających nieprzerwanie bez zatrudnienia minimum 12 miesięcy) na realizację staży oraz środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • 25.04.2018

  PUP Lublin - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, że od 24.04.2018 roku do 11.05.2018 roku prowadzi nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej wraz z biznesplanem i wymaganymi załącznikami.

 • 25.04.2018

  PUP Zamość - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne w ramach Funduszu Pracy oraz Rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 • 24.04.2018

  PUP Białobrzegi - Dotacje na założenie firmy - RPO WM (III)

  Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 • 24.04.2018

  PUP Białobrzegi - Dotacje na założenie firmy - POWER

  Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pt."Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie białobrzeskim (III)".

 • 20.04.2018

  PUP Prudnik - „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”

  W związku z realizowanym przez Fundację Rozwoju Śląska programem „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”, w którym Fundacja pełni rolę Pośrednika Finansowego w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia pożyczkowego na podjęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsc pracy.

 • 20.04.2018

  PUP Wałbrzych - Nabór wniosków ze środków PFRON-u

  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje o naborze wniosków o przyznanie osobie niepełnosprawnej (mieszkańca Miasta Wałbrzycha oraz mieszkańca Powiatu Wałbrzyskiego) środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej ze środków PFRON-u.

 • 17.04.2018

  PUP Łódź - Przyznanie wsparcia ze środków PFRON

  Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi rozpoczął wydawanie formularzy i przyjmowanie wypełnionych wniosków na realizację zadań finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

 • 16.04.2018

  PUP Dębica - Kursy organizowane przez OHP

  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy informuje o aktualnych kursach organizowanych przez OHP OSZ Dębica.

 • 13.04.2018

  PUP Opole - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w roku 2018 planowane są trzy nabory wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.