AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 20.04.2018

  PUP Prudnik - „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”

  W związku z realizowanym przez Fundację Rozwoju Śląska programem „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”, w którym Fundacja pełni rolę Pośrednika Finansowego w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia pożyczkowego na podjęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsc pracy.

 • 20.04.2018

  PUP Wałbrzych - Nabór wniosków ze środków PFRON-u

  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje o naborze wniosków o przyznanie osobie niepełnosprawnej (mieszkańca Miasta Wałbrzycha oraz mieszkańca Powiatu Wałbrzyskiego) środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej ze środków PFRON-u.

 • 17.04.2018

  PUP Łódź - Przyznanie wsparcia ze środków PFRON

  Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi rozpoczął wydawanie formularzy i przyjmowanie wypełnionych wniosków na realizację zadań finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

 • 16.04.2018

  PUP Dębica - Kursy organizowane przez OHP

  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy informuje o aktualnych kursach organizowanych przez OHP OSZ Dębica.

 • 13.04.2018

  PUP Opole - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w roku 2018 planowane są trzy nabory wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 12.04.2018

  PUP Białystok - Dotacje na założenie firmy

  Jesteś zainteresowany założeniem własnej firmy? Przypominamy o naborze wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej ze środków EFS!

 • 11.04.2018

  PUP Zawiercie - Dotacje dla młodych

  Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu zaprasza osoby bezrobotne do składania wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zawierciańskim (III)".

 • 11.04.2018

  PUP Zawiercie - Dotacje dla osób 30+

  Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu zaprasza osoby bezrobotne do składania wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zawierciu (III)".

 • 11.04.2018

  PUP Zawiercie - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu informuje, że od 9.04.2018 r. są przyjmowane wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej (finansowane ze środków Funduszu Pracy).

 • 10.04.2018

  PUP Lublin - Projekt pn. "Własny biznes - to możliwe II" - wydłużenie rekrutacji

  Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, iż wydłużono okres rekrutacji do 26.04.2018 roku w ramach VI naboru formularzy rekrutacyjnych do projektu o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych z ustalonym II profilem pomocy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.