AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 26.04.2018

  PUP Bytów - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie rozpoczyna nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy dla skierowanych osób bezrobotnych.

 • 26.04.2018

  PUP Wyszków - Aktywizacja osób młodych

  Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że od 1 stycznia 2018 r. realizuje projekt pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (III)".

 • 11.05.2017

  PUP Wyszków - Aktywizacja osób młodych

  Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że od 1 stycznia 2018 r. realizuje projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (III)".

 • 26.04.2018

  PUP Wyszków - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że kontynuuje realizację projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (II)".

 • 25.04.2018

  PUP Kolno - Projekt pn. „Od bezrobocia do zatrudnienia (IV)"

  Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie posiada środki finansowe dla osób powyżej 30. roku życia długotrwale bezrobotnych (pozostających nieprzerwanie bez zatrudnienia minimum 12 miesięcy) na realizację staży oraz środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • 25.04.2018

  PUP Lublin - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, że od 24.04.2018 roku do 11.05.2018 roku prowadzi nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej wraz z biznesplanem i wymaganymi załącznikami.

 • 25.04.2018

  PUP Zamość - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne w ramach Funduszu Pracy oraz Rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 • 24.04.2018

  PUP Białobrzegi - Dotacje na założenie firmy - RPO WM (III)

  Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 • 24.04.2018

  PUP Białobrzegi - Dotacje na założenie firmy - POWER

  Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pt."Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie białobrzeskim (III)".

 • 20.04.2018

  PUP Prudnik - „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”

  W związku z realizowanym przez Fundację Rozwoju Śląska programem „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie II”, w którym Fundacja pełni rolę Pośrednika Finansowego w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia pożyczkowego na podjęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsc pracy.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.