AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 25.07.2017

  PUP Bydgoszcz - Projekt pn. "Bizneswoman to Ty"

  Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje o projekcie pn. "Bizneswoman to Ty". Jest to program wspierania przedsiębiorczości i samozatrudnienia kobiet powyżej 29 r.ż., bez zatrudnienia w województwie kujawsko-pomorskim, w szczególności w powiatach o najwyższej stopie bezrobocia.

 • 25.07.2017

  PUP Bydgoszcz - Projekt pn. "Przedsiębiorcy na start"

  Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje o projekcie pn. "Przedsiębiorcy na start" Program wspierania przedsiębiorczości i samozatrudnienia osób powyżej 29 r.ż., bez zatrudnienia w województwie kujawsko-pomorskim, w szczególności w powiatach o najwyższej stopie bezrobocia.

 • 25.07.2017

  PUP Katowice - Projekt pn. "Sprawna firma"

  Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. z Sosnowca informuje o realizowanym projekcie pn. "Sprawna firma". Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa i przybliżenie do rynku pracy 20 osób niepełnosprawnych po 30. roku życia z woj. śląskiego.

 • 25.07.2017

  PUP Gliwice - Akcja pn. "Start Biznes"

  Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych zaprasza zainteresowanych rozpoczynających działalność gospodarczą do udziału w akcji „Start Biznes”.

 • 24.07.2017

  PUP Opoczno - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie informuje, iż z dniem 24.07.2017 r. wznawia nabór wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • 24.07.2017

  GUP Kraków - Dotacje na założenie firmy dla osób w wieku 30+

  Grodzki Urząd Pracy uprzejmie informuje, że został zmieniony termin naboru wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy na terenie Gminy Miejskiej Kraków (III)”.

 • 24.07.2017

  PUP Piła - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Pile ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej z wyłączeniem usług taxi dla osób bezrobotnych do 30. roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie pilskim (III)".

 • 19.07.2017

  PUP Białystok - Środki na założenie lub przystąpienie do spółdzielni socjalnej

  Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że od 24 lipca 2017 r. wznowiony zostanie nabór wniosków o środki na założenie lub przystąpienie do spółdzielni socjalnej.

 • 19.07.2017

  PUP Białystok - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że od 24 lipca 2017 r. wznowiony zostanie nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.

 • 17.07.2017

  MUP Kielce - Dofinansowanie z Funduszy Europejskich na otwarcie własnej firmy

  W dniu 1 sierpnia 2017r. w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach w sali konferencyjnej (parter) w godzinach od 10:00 do 12:30 odbędzie się spotkanie informacyjne „Dofinansowanie z Funduszy Europejskich na otwarcie własnej firmy" skierowane do osób niepracujących.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.