AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 25.06.2018

  PUP Września - Dotacje na założenie firmy (WRPO)

  Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie wrzesińskim (IV)".

 • 21.06.2018

  PUP Malbork - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Malborku informuje, iż w dniach 21.06.2018 r. – 5.07.2018 r. (do godz. 14:00) prowadził będzie nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 20.06.2018

  PUP Wałbrzych - Dotacje na założenie firmy - RPO

  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu prowadzi nabór wniosków w sprawie udzielenia dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków RPO.

 • 20.06.2018

  PUP Wałbrzych - Dotacje na założenie firmy - PO WER

  Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu prowadzi nabór wniosków w sprawie udzielenia dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach PO WER.

 • 19.06.2018

  PUP Brzesko - Projekt pn. "Twoja szansa na przedsiębiorczość"

  Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku zaprasza do udziału w projekcie, w ramach którego przewidziano m.in. bezzwrotne dotacje na założenie firmy.

 • 11.06.2018

  PUP Wołów - Nabór wniosków ze środków PFRON-u

  Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie ogłasza nabór wniosków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych o przyznanie osobom niepełnosprawnym środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo na wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej.

 • 06.06.2018

  UP Gdańsk - Dotacje na założenie firmy

  W terminie 4-8 czerwca 2018 r. odbędzie się nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 04.06.2018

  PUP Szamotuły - Atrakcyjna oferta wsparcia na rynku pracy

  Jeśli jesteś kobietą w wieku 18-29 lat, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach oferuje staże, szkolenia, bony szkoleniowe i dotacje.

 • 30.05.2018

  MUP Olsztyn - Dotacje na założenie firmy

  Miejski Urząd Pracy w Olsztynie posiada jeszcze wolne środki dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia (tj. od dnia 30 urodzin) na dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu RPO współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • 28.05.2018

  PUP Ząbkowice Śląskie - Mikropożyczka

  Fundusz Regionu Wałbrzyskiego realizuje w województwie dolnośląskim program „Mikropożyczka" na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Działania 8.3 Samozatrudnienie, przedsiębiorczość oraz tworzenie nowych miejsc pracy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.