AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 24.04.2017

  PUP Wołów - Dotacje na założenie firmy - POWER

  Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie ogłasza nabór wniosków o dotacje na założenie firmy w ramach środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • 24.04.2017

  PUP Wołów - Dotacje na założenie firmy - RPO WD

  Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie ogłasza nabór wniosków o dotacje na założenie firmy w ramach środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

 • 20.04.2017

  PUP Piła - Dotacje na założenie firmy dla osób powracających do Polski

  Powiatowy Urząd Pracy w Pile zaprasza osoby bezrobotne, które powróciły z pracy za granicą do składania wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej w ramach programu finansowanego z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 • 19.04.2017

  PUP Zabrze - Dotacje na założenie firmy dla osoby niepełnosprawnej

  Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu informuje, że trwa nabór wniosków o przyznanie osobie niepełnosprawnej środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 13.04.2017

  PUP Bytów - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytowie.

 • 11.04.2017

  PUP Nysa - Dotacje na założenie firmy

  Planujesz założyć działalność gospodarczą i szukasz pieniędzy na start? Pomyśl o dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie!

 • 30.03.2017

  MUP Olsztyn - Dotacje na założenie firmy

  Miejski Urząd Pracy w Olsztynie posiada jeszcze wolne środki na dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu RPO współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • 28.03.2017

  PUP Gliwice - Projekt pn. „Liczy się pomysł”

  Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach zaprasza do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi projektu „Liczy się pomysł”, który prowadzony jest przez IT MINDS S.A. oraz Fundację Domena Rozwoju.

 • 27.03.2017

  GUP Kraków - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

  W tym roku po raz 4. zostaną zorganizowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Już dziś Grodzki Urząd Pracy w Krakowie zachęca do udziału w akcji beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy zrealizowali ciekawe projekty.

 • 23.03.2017

  PUP Dębica - Dotacje na założenie firmy w ramach RPO WP

  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób powyżej 29 r.ż. pozostających bez pracy w powiecie dębickim (III)” w ramach RPO WP.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.