AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 23.01.2017

  PUP Nysa - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • 23.01.2017

  PUP Rawa Mazowiecka - Spotkanie informacyjne

  Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w dniu 29.03.2017 r. o godz. 10.00 organizuje spotkanie informacyjne dla osób bezrobotnych planujących podjęcie własnej działalności gospodarczej i zainteresowanych ubieganiem się o środki finansowe na ten cel.

 • 23.01.2017

  PUP Bydgoszcz - Spotkania informacyjne dotyczące założenia własnej firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, iż obsługa dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej realizowana jest w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy, ul. Toruńska 147, na parterze.

 • 23.01.2017

  PUP Bydgoszcz - Punkt Wspierania Samozatrudnienia

  Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, że Punkt Wspierania Samozatrudnienia w dotychczasowej formie przy ulicy Mennica 6 funkcjonował tylko do dnia 11.01.2017 r. włącznie.

 • 19.01.2017

  GUP Kraków - Dotacje na założenie firmy

  Grodzki Urząd Pracy wznawia nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej w ramach projektu pn. ,,Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy na terenie Gminy Miejskiej Kraków (II), Kierunek – Praca”.

 • 18.01.2017

  PUP Świdnik - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku informuje, iż w ramach posiadanych środków Funduszu Pracy rozpoczyna realizację dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w wysokości 18 000 zł.

 • 18.01.2017

  PUP Krotoszyn - Prawo pracy – co każdy pracodawca wiedzieć powinien

  Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie zaprasza na spotkanie informacyjne pn. "Fundusze Europejskie na start".

 • 18.01.2017

  PUP Krotoszyn - Spotkanie informacyjne "Fundusze Europejskie na start"

  Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie zaprasza na spotkanie informacyjne pn. "Fundusze Europejskie na start".

 • 18.01.2017

  MUP Kielce - Dotacje na założenie firmy

  Centrum Aktywizacji Zawodowej Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej. Nabór rozpoczyna się 17 stycznia i potrwa do 24 stycznia. Kolejny termin naboru planowany jest w dniach 3-11 kwietnia.

 • 17.01.2017

  PUP Zabrze - „Adaptacja do zmian – wsparcie aktywizacji zawodowej i przedsiębiorczości”

  Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o.o. z siedzibą w Woli informuje o przedłużeniu oraz poszerzeniu obszaru rekrutacji na całe województwo śląskie do projektu „Adaptacja do zmian – wsparcie aktywizacji zawodowej i przedsiębiorczości” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach którego można skorzystać ze szkoleń zawodowych, płatnego stażu lub otrzymać dotacje na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.