AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 21.08.2017

  PUP Kolbuszowa - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej wznawia nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej ze środków Funduszu Pracy oraz dodatkowych środków z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach „Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi".

 • 16.08.2017

  PUP Dębica - Nabór wniosków o dotacje w ramach RPO WP

  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób powyżej 29 r.ż. pozostających bez pracy w powiecie dębickim (III)” w ramach RPO WP.

 • 16.08.2017

  PUP Dębica - Nabór wniosków o dotacje w ramach POWER

  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (III)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 • 10.08.2017

  PUP Zabrze - Dotacje na założenie firmy

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu ogłasza, iż od 1 września 2017 do 11 września 2017 roku rozpocznie się nabór wniosków o przyznanie jednorazowego dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 08.08.2017

  PUP Bielsk Podlaski - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim wznowił przyjmowanie wniosków i podpisywanie umów dotyczących przyznawania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 07.08.2017

  PUP Przasnysz - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza długotrwale bezrobotnych do składania wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • 04.08.2017

  UPPO Olsztyn - Dotacje na założenie firmy

  Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego 24.07.2017 r. wznowił nabór wniosków o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 04.08.2017

  PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje, że końcem sierpnia lub we wrześniu br. planowane jest ogłoszenie naboru wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osoby bezrobotnej.

 • 03.08.2017

  PUP Ząbkowice Śląskie - Dotacje na założenie firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich serdecznie zaprasza osoby bezrobotne do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 03.08.2017

  PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach RPO

  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich prowadzi nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach RPO.

Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.