• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
Filtruj
2013-07-15

MUP Kielce - Staże dla osób niepełnosprawnych

Wciąż trwa nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, iż osoby niepełnosprawne zarejestrowane w naszym urzędzie jako poszukujące pracy, które nie pozostają obecnie w zatrudnieniu mają możliwość – zgodnie z art. 11 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, Dz. U. z 2011 r., Nr 127, poz. 721, t.j. z późniejszymi zmianami – skorzystania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Wypełnione wnioski należy składać w biurze obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Maksymalny termin zakończenia stażu to 30.11.2013 r., a zatem powinien się on rozpocząć najpóźniej 30.08.2013 r.

Aktualny wniosek wraz z kryteriami można pobrać z biura obsługi klienta mieszczącym się na parterze urzędu, jak również ze strony mup.kielce.pl w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Pracodawcy oraz osoby chętne przybliżeniem zasad wypełniania wniosku oraz zasad wyboru wniosków do realizacji mogą konsultować się z pokojami 60 i 65 (II piętro).

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerami telefonu 41 340-60-69 (pok. 65) oraz  41 340-60-28 (pok. 60).

Do pobrania:

Kryteria

Wniosek

Źródło: Przemysław Korczyński (Miejski Urząd Pracy w Kielcach), 15.07.2013 r.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

O zapachach, które dodają pewności siebie i… sprzedają!

2014-08-08Pomagam szukać perfum idealnych. Tworzę wizytówki zapachowe dla osób, miejsc, usług i produktów, buduję garderoby zapachowe dla ludzi …– o sztuce doboru perfum i swojej profesji opowiada Marta Siembab, jedyna senselierka w Polsce, a nawet w Europie.

Raport miesiąca – Rozmowa kwalifikacyjna

2014-08-04To ona często decyduje o sukcesie rekrutacyjnym, warto więc odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak to zrobić i skąd czerpać wiedzę na ten temat? W lipcu br. konsultanci Zielonej Linii przeprowadzili badanie, w ramach którego sprawdzili wiedzę ankietowanych w tym zakresie.

Rynek pracy na co dzień

„Uścisk dłoni prezesa” – czyli motywacja pozafinansowa

2014-08-27Według jednego z doradców biznesowych premia motywuje do… otrzymania premii, a nie do budowania zaangażowania, nie podnosi też wydajności. Może warto, w takim razie, skupić się na motywacji pozamaterialnej?

Czy kobiety w Polsce są przedsiębiorcze?

2014-08-22Choć w zarządach wielu przedsiębiorstw nadal dominują mężczyźni, to kobiety dziś zakładają coraz więcej firm. Prowadzenie własnego biznesu stało się nie tyle alternatywą dla bezrobocia, co sposobem na realizację marzeń.

Rynek pracy w prawie

Wynagrodzenie i jego elementy składowe

2014-09-01Wysokość minimalnego wynagrodzenia ustalana jest tak, aby jego przeciętna wysokość w danym roku wzrastała w stopniu nie niższym niż prognozowany na dany rok wskaźnik cen.

W jaki sposób ustalane jest minimalne wynagrodzenie?

2014-08-29Ustawa o minimalnym wynagrodzeniu, która weszła w życie 1 stycznia 2003 r. zawiera: czynniki brane pod uwagę w procesie określania najniższej krajowej, organy odpowiedzialne za jej ustalenie oraz ważne daty.

Rynek pracy w mediach

Źle urządzone biuro może zmarnować 17 dni pracy

2014-09-02Nieefektywnie zaprojektowane biuro sprawia, że pracownicy mogą marnować nawet 17 dni roboczych w roku. Prawie miesiąc pracy zajmują nieproduktywne czynności, takie jak szukanie wolnej sali konferencyjnej lub cichego miejsca do pracy sprzyjającego skupieniu, a także poszukiwania niezbędnych dokumentów.

Zawodówka i co dalej?

2014-09-02Jak wygląda sytuacja absolwentów szkół zawodowych w rok po ukończeniu edukacji? Czy młodzi pracują, uczą się, a może nie robią nic?

Informacje z regionów

PUP Poznań - Bezpłatne zajęcia dla seniorów z Wielkopolski

2014-09-02Stowarzyszenie „Na Wspak” w Poznaniu serdecznie zaprasza wszystkie osoby po 60. roku życia do udziału w bezpłatnych spotkaniach w ramach projektu pt. "Pro Seniorum".

PUP Poznań - Projekt pt. "Aktywni 50+"

2014-09-02Celem niniejszego projektu jest aktywizacja zawodowa 40 bezrobotnych/nieaktywnych zawodowo osób w wieku 50+ zamieszkujących w powiecie poznańskim.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas