• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
Filtruj
2013-07-15

MUP Kielce - Staże dla osób niepełnosprawnych

Wciąż trwa nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, iż osoby niepełnosprawne zarejestrowane w naszym urzędzie jako poszukujące pracy, które nie pozostają obecnie w zatrudnieniu mają możliwość – zgodnie z art. 11 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, Dz. U. z 2011 r., Nr 127, poz. 721, t.j. z późniejszymi zmianami – skorzystania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Wypełnione wnioski należy składać w biurze obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Maksymalny termin zakończenia stażu to 30.11.2013 r., a zatem powinien się on rozpocząć najpóźniej 30.08.2013 r.

Aktualny wniosek wraz z kryteriami można pobrać z biura obsługi klienta mieszczącym się na parterze urzędu, jak również ze strony mup.kielce.pl w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Pracodawcy oraz osoby chętne przybliżeniem zasad wypełniania wniosku oraz zasad wyboru wniosków do realizacji mogą konsultować się z pokojami 60 i 65 (II piętro).

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerami telefonu 41 340-60-69 (pok. 65) oraz  41 340-60-28 (pok. 60).

Do pobrania:

Kryteria

Wniosek

Źródło: Przemysław Korczyński (Miejski Urząd Pracy w Kielcach), 15.07.2013 r.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

„Jesteśmy więźniami własnych stereotypów”

2015-06-26- tłumaczy Sylwester Pietrzyk, trener-szkoleniowiec-wykładowca-coach z 15-letnim stażem, praktyk biznesu. Przejechał w rajdzie przez Saharę z Warszawy do Bamako w Mali, nurkował u wybrzeży Borneo i w jaskiniach Jukatanu, a na co dzień łamie stereotypy, którym ulegamy. Nam zdradza, na co stać uczestników szkoleń i pracowników w wieku 50+.

Webinarium – wiedza na jedno kliknięcie myszką!

2015-05-29„…jeżeli ktoś miałby fantazję, żeby zrobić webinarium o tym, jak wyszydełkować szalik albo serwetkę, albo jak zbudować karmnik dla ptaków, to naprawdę mogą to być nawet takie fantazyjne tematy” – tłumaczy Dorota Kostowska, która zawodowo zajmuje się organizowaniem webinarów. Co to takiego… i dlaczego warto brać w nich udział?

Rynek pracy na co dzień

Praktyki studenckie w administracji rządowej

2015-07-01Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach praktyk są już dostępne na stronie oferty.praca.gov.pl.

Praca sezonowa

2015-06-29Wraz z ciepłem napływa coraz więcej ofert pracy sezonowej. W jakich branżach poszukiwani są pracownicy i na jakie wynagrodzenie mogą liczyć? O tym oraz gdzie można szukać ofert pracy poniżej.

Rynek pracy w prawie

5 powodów odmowy rejestracji w urzedzie pracy

2015-06-22Rejestracja w urzędzie pracy wymaga spełnienia kilku warunków. Sprawdź, co ją wyklucza!

Ochrona przedemerytalna

2015-06-12Kodeks pracy chroni przed zwolnieniem pracowników, którym do uzyskania wieku emerytalnego pozostało kilka lat. Sprawdź, kiedy będziesz podlegać takiej ochronie!

Rynek pracy w mediach

Elektroniczne zwolnienia lekarskie zamiast tradycyjnego L4

2015-07-01Czeka nas prawdziwa rewolucja w wystawianiu zaświadczeń lekarskich. Znikną bowiem tradycyjne, papierowe zwolnienia, które zostaną zastąpione dokumentami elektronicznymi.

BHP na koszt ZUS

2015-07-01W ramach prewencji wypadkowej Zakład Ubezpieczeń Społecznych dofinansowuje przedsiębiorcom działania, które służyć będą utrzymaniu zdolności pracowników do pracy przez cały okres aktywności zawodowej. Chodzi m.in. o zapobieganie wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym - informuje "Rzeczpospolita".

Informacje z regionów

UPPO Olsztyn - Staże i dotacje na założenie firmy dla osób 50+

2015-07-01Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego informuje, że posiada środki na staże oraz oferuje dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych powyżej 50. roku życia.

PUP Opole - Nabór pracowników do firmy Brokelman Polska Sp. z o.o.

2015-07-01Firma Brökelmann Aluminium Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Głogowska 41, poszukuje 20 osób bezrobotnych, mężczyzn i kobiet, zainteresowanych podjęciem stałej pracy na stanowisku pracownika produkcji – operatora maszyn do obróbki skrawaniem lub pracownika produkcji ds. utrzymania ruchu.
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas