• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
Filtruj
2013-07-15

MUP Kielce - Staże dla osób niepełnosprawnych

Wciąż trwa nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, iż osoby niepełnosprawne zarejestrowane w naszym urzędzie jako poszukujące pracy, które nie pozostają obecnie w zatrudnieniu mają możliwość – zgodnie z art. 11 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, Dz. U. z 2011 r., Nr 127, poz. 721, t.j. z późniejszymi zmianami – skorzystania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Wypełnione wnioski należy składać w biurze obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Maksymalny termin zakończenia stażu to 30.11.2013 r., a zatem powinien się on rozpocząć najpóźniej 30.08.2013 r.

Aktualny wniosek wraz z kryteriami można pobrać z biura obsługi klienta mieszczącym się na parterze urzędu, jak również ze strony mup.kielce.pl w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Pracodawcy oraz osoby chętne przybliżeniem zasad wypełniania wniosku oraz zasad wyboru wniosków do realizacji mogą konsultować się z pokojami 60 i 65 (II piętro).

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerami telefonu 41 340-60-69 (pok. 65) oraz  41 340-60-28 (pok. 60).

Do pobrania:

Kryteria

Wniosek

Źródło: Przemysław Korczyński (Miejski Urząd Pracy w Kielcach), 15.07.2013 r.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Szczęście to kwestia wyboru…

2015-08-07Jest orędowniczką psychologii pozytywnej. Nie uznaje sytuacji bez wyjścia: „Panowanie nad własnym życiem jest trudną sztuką, ale wykonalną. Cel i wartości w naszym życiu są naszymi drogowskazami dokąd, jak i kiedy iść” - tłumaczy Anna Luiza Kasica-Bogucka – psycholog. Nam opowiedziała m.in. o tym, jak sobie poradzić, gdy urlop dobiegnie już końca.

„Jesteśmy więźniami własnych stereotypów”

2015-06-26- tłumaczy Sylwester Pietrzyk, trener-szkoleniowiec-wykładowca-coach z 15-letnim stażem, praktyk biznesu. Przejechał w rajdzie przez Saharę z Warszawy do Bamako w Mali, nurkował u wybrzeży Borneo i w jaskiniach Jukatanu, a na co dzień łamie stereotypy, którym ulegamy. Nam zdradza, na co stać uczestników szkoleń i pracowników w wieku 50+.

Rynek pracy na co dzień

Open house rekrutacją przyszłości?

2015-09-04Boisz się, że Twoje CV nie ma siły przebicia? A może w ogóle go nie stworzyłeś i nie masz ochoty tego robić? Jest sposób na udział w rekrutacji bez wysyłania dokumentów aplikacyjnych – szukaj ogłoszeń o pracy z rekrutacją open house!

Czarne złoto w pracy

2015-08-28Takim mianem z powodzeniem mogłoby ją określić co najmniej 90 proc. pracowników. Nie zagraża jej moda na zdrowy styl życia, picie zielonej herbaty, czystka lub innych ziół. W pracy (i nie tylko) jest niezastąpiona!

Rynek pracy w prawie

Prawa pracownicze związane z ojcostwem

2015-09-02Nowa konstytucja zapewnia równe prawa rodzicielskie zarówno matkom, jak i ojcom. Konwencja o prawach dziecka nakazuje analogiczne traktowanie ojca i matki pod względem praw i obowiązków wobec dziecka. Ponadto, dzięki ostatnim zmianom Kodeksu pracy, ojcowie mogą spędzić jeszcze więcej czasu ze swoimi dziećmi.

Zakładasz działalność gospodarczą – skorzystaj z pomocy asystenta

2015-08-31Od września rusza pilotażowy program ministerstwa finansów, skierowany do mikroprzedsiębiorców zaczynających działalność gospodarczą. Przeczytaj koniecznie, na jaką pomoc możesz liczyć i gdzie się po nią zwrócić.

Rynek pracy w mediach

Ruszyła rekrutacja do Providenta. Firma zatrudni tysiąc osób

2015-09-04Provident Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię rekrutacyjną. Nawet 1000 osób może trafić do zespołu doradców współpracujących z firmą.

ZUS informuje, ile wyniosą emerytury. Liczby nie napawają optymizmem

2015-09-04Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozesłał informacje o stanie konta do ponad 20 mln obywateli.

Informacje z regionów

PUP Opole - Nabór wniosków o staż

2015-09-04Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza pracodawców do składania wniosków o organizację stażu dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Opolu, filii PUP w Niemodlinie i w Lokalnym Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym w Popielowie.

PUP Opole - Mobilny Punkt Informacyjny

2015-09-04Informujemy o organizacji dyżuru specjalisty ds. funduszy europejskich Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (GPI) w Opolu 8 września 2015 r. (wtorek) w godzinach 9.00 – 12.00, w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu przy ul. Bytnara Rudego 8 (sala 11).
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas