• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
Filtruj
2013-07-15

MUP Kielce - Staże dla osób niepełnosprawnych

Wciąż trwa nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, iż osoby niepełnosprawne zarejestrowane w naszym urzędzie jako poszukujące pracy, które nie pozostają obecnie w zatrudnieniu mają możliwość – zgodnie z art. 11 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, Dz. U. z 2011 r., Nr 127, poz. 721, t.j. z późniejszymi zmianami – skorzystania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Wypełnione wnioski należy składać w biurze obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Maksymalny termin zakończenia stażu to 30.11.2013 r., a zatem powinien się on rozpocząć najpóźniej 30.08.2013 r.

Aktualny wniosek wraz z kryteriami można pobrać z biura obsługi klienta mieszczącym się na parterze urzędu, jak również ze strony mup.kielce.pl w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Pracodawcy oraz osoby chętne przybliżeniem zasad wypełniania wniosku oraz zasad wyboru wniosków do realizacji mogą konsultować się z pokojami 60 i 65 (II piętro).

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerami telefonu 41 340-60-69 (pok. 65) oraz  41 340-60-28 (pok. 60).

Do pobrania:

Kryteria

Wniosek

Źródło: Przemysław Korczyński (Miejski Urząd Pracy w Kielcach), 15.07.2013 r.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Tłumić czy uwalniać - jak sobie radzić z emocjami w pracy?

2015-01-30- Współcześnie dla wielu ludzi, szczególnie tych, którzy wykonują zawody usługowe, narzędziem pracy stają się własne emocje, własne samopoczucie. Musimy dbać o te narzędzia, musimy dbać o siebie – tłumaczy Dorota Szczygieł – psycholog, adiunkt w Zakładzie Psychologii i Motywacji Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Kluczowa znajomość języków obcych

2014-12-29Kto zna języki, ten przetrwa. Na pewno spośród paru kandydatów o mniej więcej równym poziomie kwalifikacji w wyścigu o pracę zwycięży ten, który włada językiem obcym - tłumaczy dr Monika Badecka-Kozikowska z Centrum Języków Obcych Politechniki Gdańskiej.

Rynek pracy na co dzień

Inteligencja emocjonalna czy logiczno-matematyczna? Która daje większe szanse na pracę?

2015-01-26Mówiąc o inteligencji, mamy na myśli IQ. Istnieje jednak inny rodzaj inteligencji – inteligencja emocjonalna. Czym się cechuje i jaki ma wpływ na naszą ścieżkę zawodową?

Rekrutacja bezpośrednia, czyli jak szybko i skutecznie znaleźć pracę (lub pracownika)

2015-01-16Pracodawcy coraz częściej szukają pracowników „po cichu”. Dlaczego to robią? Powodów jest kilka, z punktu widzenia osoby poszukującej pracy warto wiedzieć, na czym rekrutacja bezpośrednia polega i jak zdobyć „ukryte” stanowisko.

Rynek pracy w prawie

Trzy rodzaje odpraw w prawie pracy

2015-01-28Akty prawne przewidują kilka rodzajów odpraw. Sprawdź, kiedy przysługują i w jakiej wysokości!

Świadczenia z urzędu pracy

2015-01-23Rejestracja w urzędzie pracy, oprócz możliwości wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia, przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, podnoszeniu kwalifikacji lub zatrudnienia, daje również możliwość otrzymywania świadczeń pieniężnych. Na jakie świadczenia możesz liczyć z urzędu pracy i w jakiej wysokości?

Rynek pracy w mediach

Amerykańska firma Staples inwestuje w Gdańsku. Szuka pracowników

2015-01-30Producent materiałów biurowych - firma Staples - otwiera w Gdańsku Globalne Centrum Kompetencyjne. Tylko w pierwszym roku działalności inwestor planuje zatrudnić co najmniej 60 specjalistów z sektora IT.

Praca w sektorze BPO/SSC szansą na błyskotliwą karierę?

2015-01-30Sektor nowoczesnych usług dla biznesu to obecnie najszybciej rozwijająca się gałąź polskiej gospodarki, jednak czy dla samych pracowników jest ona równie perspektywiczna?

Informacje z regionów

PUP Nysa - 20 wolnych staży z gwarancją zatrudnienia

2015-01-30Powiatowy Urząd Pracy w Nysie poszukuje kandydatów chętnych do odbycia stażu i późniejszego zatrudnienia w dużej, nyskiej firmie na stanowisku operatora maszyn.

PUP Nysa - Informacja o wyborze instytucji szkoleniowej

2015-01-30Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, iż w wyniku analizy złożonych ofert szkoleniowych dokonał wyboru instytucji szkoleniowej - Centrum Szkolenia Kierowców i Doskonalenia Techniki Jazdy „DELTA” Anna Grudziecka, Polska Nowa Wieś – Lotnisko, 46-070 Komprachcice - do realizacji niżej wymienionych szkoleń indywidualnych w 2015 roku.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas