• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
Filtruj
2013-07-15

MUP Kielce - Staże dla osób niepełnosprawnych

Wciąż trwa nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, iż osoby niepełnosprawne zarejestrowane w naszym urzędzie jako poszukujące pracy, które nie pozostają obecnie w zatrudnieniu mają możliwość – zgodnie z art. 11 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, Dz. U. z 2011 r., Nr 127, poz. 721, t.j. z późniejszymi zmianami – skorzystania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Wypełnione wnioski należy składać w biurze obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Maksymalny termin zakończenia stażu to 30.11.2013 r., a zatem powinien się on rozpocząć najpóźniej 30.08.2013 r.

Aktualny wniosek wraz z kryteriami można pobrać z biura obsługi klienta mieszczącym się na parterze urzędu, jak również ze strony mup.kielce.pl w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Pracodawcy oraz osoby chętne przybliżeniem zasad wypełniania wniosku oraz zasad wyboru wniosków do realizacji mogą konsultować się z pokojami 60 i 65 (II piętro).

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerami telefonu 41 340-60-69 (pok. 65) oraz  41 340-60-28 (pok. 60).

Do pobrania:

Kryteria

Wniosek

Źródło: Przemysław Korczyński (Miejski Urząd Pracy w Kielcach), 15.07.2013 r.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Wybór to wolność

2015-11-27O śpiącej królewnie, która miała dobry PR, o sukcesie, który nie ma płci i o braniu spraw we własne ręce. O tym, że w życiu liczy się aktywność, a nie perfekcjonizm opowiada nam autorka sukcesów wielu kobiet, a przy tym spełniona zawodowo i szczęśliwa mama – Olga Kozierowska!

Bariery są po to, by wyżej się odbić, cz. 2

2015-10-05 - Jeśli zaś nasze metody poszukiwania pracy się nie sprawdzają, to może trzeba coś zmienić, trzeba spotkać się z doradcą zawodowym i popracować nad planem całego poszukiwania pracy, może dokumenty aplikacyjne są beznadziejnie napisane i nie zachęcają do zaproszenia mnie na rozmowę? – tłumaczy Agata Spała, ekspert ds. kariery, w drugiej części wywiadu.

Rynek pracy na co dzień

Mikołajem się nie jest, Mikołajem się bywa…

2015-11-25Zbliża się grudzień, a to oznacza, że wokół nas zauważamy świąteczne dekoracje. Nieodłącznym elementem Świąt są też Mikołaje. Zaczyna się zatem nabór kandydatów na osoby, które najbardziej przekonywująco wcielą się w tę rolę.

5 sposobów na poprawę koncentracji

2015-11-20Według tegorocznych badań Microsoft skupiamy uwagę średnio przez osiem sekund, podczas gdy w 2000 roku czas ten wynosił 12 sekund. Jak walczyć ze spadkiem koncentracji?

Rynek pracy w prawie

Zakładasz firmę – sprawdź terminy

2015-11-23Planujesz założyć działalność, a może już ją prowadzisz? Przeczytaj, jakie terminy wyznaczył Ci ZUS na wpłatę tytułem ubezpieczeń społecznych. Sprawdź, czy nie grozi Ci kara!

Unijne miliony na żłobki i kluby dziecięce

2015-11-18Dodatkowe fundusze dla aglomeracji to nowość w Regionalnym Programie Operacyjnym dla Dolnego Śląska. Unijne pieniądze przeznaczone są na rozwój lub wyposażenie żłobków, klubów malucha i innych form, które zagwarantują opiekę dzieciom do 3. roku życia.

Rynek pracy w mediach

Coachingowy styl zarządzania. Każdy menedżer może stać się coachem dla swojego zespołu?

2015-11-27Czy warto postawić na coachingowy styl zarządzania? Wielu twierdzi, że przynosi on korzyści – nie tylko firmie, ale i pracownikom.

Ocena pracownika powinna być szybka, przyjazna i regularna

2015-11-27- Istniejące procedury ocen pracowniczych często są reliktem swoich czasów. Żeby spełniały swoją funkcję dzisiaj, konieczne jest opracowanie całego procesu od początku - uważa Anna Węgrzyn, kierownik projektu mHR w BPSC.

Informacje z regionów

PUP Mława - Nabór na szkolenia dla osób bezrobotnych

2015-11-27Powiatowy Urząd Pracy w Mławie ogłasza nabór na szkolenia dla osób bezrobotnych: pracownik gospodarczy z uprawnieniami SEP do 1 kV oraz wysokościowe, operator wózka widłowego, sprzedawca z obsługą kas fiskalnych.

PUP Augustów - Spółdzielnie socjalne

2015-11-27Wszystkich zainteresowanych utworzeniem spółdzielni socjalnej zapraszamy na spotkanie informacyjne w Sali Pośrednictwa i Poradnictwa Grupowego PUP Augustów Centrum Aktywizacji Zawodowej (świetlica Powiatowego Zarządu Dróg w Augustowie przy ul. Wojska Polskiego 54).
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas