• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
Filtruj
2013-07-15

MUP Kielce - Staże dla osób niepełnosprawnych

Wciąż trwa nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, iż osoby niepełnosprawne zarejestrowane w naszym urzędzie jako poszukujące pracy, które nie pozostają obecnie w zatrudnieniu mają możliwość – zgodnie z art. 11 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, Dz. U. z 2011 r., Nr 127, poz. 721, t.j. z późniejszymi zmianami – skorzystania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Wypełnione wnioski należy składać w biurze obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Maksymalny termin zakończenia stażu to 30.11.2013 r., a zatem powinien się on rozpocząć najpóźniej 30.08.2013 r.

Aktualny wniosek wraz z kryteriami można pobrać z biura obsługi klienta mieszczącym się na parterze urzędu, jak również ze strony mup.kielce.pl w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Pracodawcy oraz osoby chętne przybliżeniem zasad wypełniania wniosku oraz zasad wyboru wniosków do realizacji mogą konsultować się z pokojami 60 i 65 (II piętro).

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerami telefonu 41 340-60-69 (pok. 65) oraz  41 340-60-28 (pok. 60).

Do pobrania:

Kryteria

Wniosek

Źródło: Przemysław Korczyński (Miejski Urząd Pracy w Kielcach), 15.07.2013 r.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

„Jesteśmy więźniami własnych stereotypów”

2015-06-26- tłumaczy Sylwester Pietrzyk, trener-szkoleniowiec-wykładowca-coach z 15-letnim stażem, praktyk biznesu. Przejechał w rajdzie przez Saharę z Warszawy do Bamako w Mali, nurkował u wybrzeży Borneo i w jaskiniach Jukatanu, a na co dzień łamie stereotypy, którym ulegamy. Nam zdradza, na co stać uczestników szkoleń i pracowników w wieku 50+.

Webinarium – wiedza na jedno kliknięcie myszką!

2015-05-29„…jeżeli ktoś miałby fantazję, żeby zrobić webinarium o tym, jak wyszydełkować szalik albo serwetkę, albo jak zbudować karmnik dla ptaków, to naprawdę mogą to być nawet takie fantazyjne tematy” – tłumaczy Dorota Kostowska, która zawodowo zajmuje się organizowaniem webinarów. Co to takiego… i dlaczego warto brać w nich udział?

Rynek pracy na co dzień

Pokolenie „140 znaków” na rynku pracy

2015-07-22Z najnowszych badań Hay Group wynika, że kompetencje społeczne i emocjonalne mają kluczowe znaczenie dla sukcesu w biznesie. Współczesnym absolwentom może ich jednak brakować.

5 wpadek pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej

2015-07-17Odpowiedni savoir-vivre podczas rozmowy kwalifikacyjnej obowiązuje nie tylko kandydata, ale również rekrutera czy pracodawcę. Sprawdź, jakie zachowanie wpływa na złą opinię kandydata o pracodawcy.

Rynek pracy w prawie

Wymagane elementy w treści umów cywilnoprawnych i o pracę

2015-07-31Wakacje to czas prac sezonowych i okres odnotowywania częstszych niż zwykle nieprawidłowości przy zawieraniu umów lub w ogóle ich brak. U nas dowiesz się, jakie elementy powinny zawierać prawidłowo sporządzone umowa o pracę oraz umowy cywilnoprawne.

Wysokość zasiłku macierzyńskiego – jak ją ustalić?

2015-07-29Mimo ciągle publikowanych przez ZUS nowych wyjaśnień, wskazanie podstawy wymiaru zasiłku macierzyńskiego nadal sprawia wielu pracodawcom problem. Najwięcej wątpliwości budzą takie kwestie jak dodatki do wynagrodzenia i urlopy: wychowawczy oraz wypoczynkowy…

Rynek pracy w mediach

Zmiany w umowach terminowych czekają na podpis Prezydenta

2015-07-31W ubiegłym tygodniu Senat przyjął bez poprawek uchwalony przez Sejm projekt nowelizacji Kodeksu pracy w zakresie m.in. umów o pracę na czas określony. Nowelizacja czeka obecnie na podpis Prezydenta. Przepisy wejdą w życie po upływie sześciu miesięcy od publikacji w Dzienniku

Niektórzy członkowie komisji referendalnych zarobią więcej

2015-07-31Do tej pory przewodniczący i zastępcy obwodowych komisji ds. referendum otrzymywali za swoją pracę diety w wysokości 140 zł. Teraz ich otrzymają odpowiednio - 180 i 160 zł. Diety pozostałych członków komisji nie zmienią się i wciąż będą wynosiły 140 zł.

Informacje z regionów

PUP Sieradz - Nabór wniosków o organizację stażu

2015-07-31Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu informuje, iż ogłasza III nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie sieradzkim (I)”.

PUP Nowe Miasto Lubawskie - Nabór wniosków o dotacje na podjęcie działalności gospodarczej

2015-07-31Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim uruchamia nabór wniosków osób bezrobotnych o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas