• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
Filtruj
2013-07-15

MUP Kielce - Staże dla osób niepełnosprawnych

Wciąż trwa nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, iż osoby niepełnosprawne zarejestrowane w naszym urzędzie jako poszukujące pracy, które nie pozostają obecnie w zatrudnieniu mają możliwość – zgodnie z art. 11 Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, Dz. U. z 2011 r., Nr 127, poz. 721, t.j. z późniejszymi zmianami – skorzystania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zawarcie umowy o zorganizowanie stażu.

Wypełnione wnioski należy składać w biurze obsługi klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00. Maksymalny termin zakończenia stażu to 30.11.2013 r., a zatem powinien się on rozpocząć najpóźniej 30.08.2013 r.

Aktualny wniosek wraz z kryteriami można pobrać z biura obsługi klienta mieszczącym się na parterze urzędu, jak również ze strony mup.kielce.pl w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Pracodawcy oraz osoby chętne przybliżeniem zasad wypełniania wniosku oraz zasad wyboru wniosków do realizacji mogą konsultować się z pokojami 60 i 65 (II piętro).

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerami telefonu 41 340-60-69 (pok. 65) oraz  41 340-60-28 (pok. 60).

Do pobrania:

Kryteria

Wniosek

Źródło: Przemysław Korczyński (Miejski Urząd Pracy w Kielcach), 15.07.2013 r.

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one jednak wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

Już nie lekarz czy adwokat, ale programista…

2015-03-27- przekonuje dr inż. Paweł Tadejko, kierownik studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. - Od niedawna zupełnie inaczej myśli się o zawodach przyszłości niż jeszcze dziesięć lat temu, kiedy synonimem sukcesu był zawód lekarza lub adwokata. Obecnie to branża nowych technologii i nowych mediów może spijać słodką śmietankę życiowego sukcesu, a jej synonimem jest właśnie zawód programisty – pożądany przez miliony pracodawców, gwarantujący wysokie zarobki i pracę w dowolnym miejscu na świecie.

AIP szansą na rozwój własnego biznesu

2015-02-27- AIP to alternatywa dla zakładania działalności gospodarczej – tłumaczy Mateusz Maik, partner zarządzający regionem AIP. - W każdej chwili można zrezygnować z udziału w Programie, nie ponosząc konsekwencji. A jeśli uda się skutecznie rozwinąć nasz biznes, po wyjściu z AIP wciąż możemy skorzystać z wszelkich form wsparcia na założenie działalności gospodarczej – dodaje przedsiębiorca.

Rynek pracy na co dzień

Czy kobiety zarabiają mniej?

2015-03-25Ostatnie analizy Hay Group, dotyczące poziomów wynagrodzeń kobiet i mężczyzn pokazują, że powtarzane powszechnie, powierzchowne informację o tym, że kobiety zarabiają znacznie mniej niż mężczyźni na tych samych stanowiskach, nie jest prawdą.

Pięć lat doświadczeń, czyli jak zmieniają się kompetencje Polaków?

2015-03-18Zapraszamy na premierę wyników V edycji badań Bilansu Kapitału Ludzkiego.

Rynek pracy w prawie

Badania lekarskie - zmiany

2015-04-01Od dzisiaj wchodzą w życie zmiany w Kodeksie pracy dotyczące badań lekarskich, które zaoszczędzą formalności i pozwolą zmniejszyć koszty ponoszone przez pracodawców.

Zasiłek macierzyński dla bezrobotnej

2015-03-30Czy ciężarna bezrobotna nabędzie prawo do zasiłku macierzyńskiego? Twoje zatrudnienie ustaje z dniem porodu lub na długo przed porodem? Sprawdź, czy otrzymasz zasiłek macierzyński!

Rynek pracy w mediach

Skanska chce zatrudnić 180 studentów przeszkolonych w ramach Programu Praktyk Letnich

2015-04-01Skanska w tym roku w ramach 10. edycji Programu Praktyk Letnich chce dać szansę 180 młodym ludziom z całej Polski na rozwój, zdobycie doświadczenia, a także późniejsze zatrudnienie w branży budowlanej. To największa w historii firmy akcja rekrutacyjna skierowana do studentów.

Waldemar Sokołowski: Przekonanie, że przedsiębiorcy są nieuczciwi i wykorzystują pracowników to stereotyp

2015-04-01- Stereotypem jest opinia, że u przedsiębiorcy się nie dorobisz, jeśli pracownicy w to wierzą, to zawsze będą niezadowoleni. Dlatego firmy przede wszystkim zawsze muszą postępować uczciwie! Tak, by nikt nie mógł zarzucić im braku wiarygodności i rzetelności - mówi Waldemar Sokołowski, prezes Programu Rzetelna Firma.

Informacje z regionów

PUP Kętrzyn - Środki na podjęcie działalności gospodarczej

2015-04-01Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2015 r. rozpoczynamy nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej z Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w ramach projektu: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kętrzyńskim”.

PUP Kutno- Informacja o naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie

2015-04-01Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie informuje o mozliwości ubiegania się o przyznanie bonu na zasiedleniew związku z podjeciem pracy poza miejscem dotychczasowego zamieszkania zgodnie z art. 66n ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.
Wróć do góry

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas