• Wersja polska
  • English version
  • По-pусски
2014-01-09

Jakie są koszty uzyskania przychodu przy dwóch umowach

Pracowałam w zeszłym roku (cały rok podatkowy) na umowę-zlecenie w dwóch różnych firmach. Moje koszty uzyskania przychodu w obu PIT-11 wyniosły w sumie ok. 3500 zł. Zastanowiło mnie to, bo przecież obowiązują jakieś limity. Nie mam żadnych podwyższonych kosztów. Kiedy zapytałam kadrową, czy to jest policzone prawidłowo, otrzymałam odpowiedź, że tak, bo dla umowy-zlecenia nie ma limitów kosztów. Czyli są liczone procentowo?

Czytaj więcej na stronach serwisu

Źródło: Serwis www.bankier.pl, „Jakie są koszty uzyskania przychodu przy dwóch umowach”, Justyna Niedbał, 08.01.2014

powrót
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

« powrót

Raporty i wywiady

„Jesteśmy więźniami własnych stereotypów”

2015-06-26- tłumaczy Sylwester Pietrzyk, trener-szkoleniowiec-wykładowca-coach z 15-letnim stażem, praktyk biznesu. Przejechał w rajdzie przez Saharę z Warszawy do Bamako w Mali, nurkował u wybrzeży Borneo i w jaskiniach Jukatanu, a na co dzień łamie stereotypy, którym ulegamy. Nam zdradza, na co stać uczestników szkoleń i pracowników w wieku 50+.

Webinarium – wiedza na jedno kliknięcie myszką!

2015-05-29„…jeżeli ktoś miałby fantazję, żeby zrobić webinarium o tym, jak wyszydełkować szalik albo serwetkę, albo jak zbudować karmnik dla ptaków, to naprawdę mogą to być nawet takie fantazyjne tematy” – tłumaczy Dorota Kostowska, która zawodowo zajmuje się organizowaniem webinarów. Co to takiego… i dlaczego warto brać w nich udział?

Rynek pracy na co dzień

Roboty na etatach?

2015-07-03Sprawdź, czy robot zabierze Ci pracę!

Praktyki studenckie w administracji rządowej

2015-07-01Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach praktyk są już dostępne na stronie oferty.praca.gov.pl.

Rynek pracy w prawie

5 powodów odmowy rejestracji w urzedzie pracy

2015-06-22Rejestracja w urzędzie pracy wymaga spełnienia kilku warunków. Sprawdź, co ją wyklucza!

Ochrona przedemerytalna

2015-06-12Kodeks pracy chroni przed zwolnieniem pracowników, którym do uzyskania wieku emerytalnego pozostało kilka lat. Sprawdź, kiedy będziesz podlegać takiej ochronie!

Rynek pracy w mediach

CFO o rynku pracy: Wyzwaniem jest dostęp do wykwalifikowanych pracowników

2015-07-03Coraz więcej firm z sektora finansów ma problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników.

80 mln zł na kredyty innowacyjne dla małych firm

2015-07-03Idea Bank został pierwszym narodowym pośrednikiem finansowym w programach ramowych Unii Europejskiej, który będzie oferował pożyczki dla innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w ramach programu Horyzont 2020.

Informacje z regionów

PUP Rybnik - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

2015-07-03Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

PUP Żywiec - Wsparcie dla osób w wieku 30+

2015-07-03Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu informuje, że ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o odbywanie stażu przez bezrobotnych w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żywcu (I)".
Wróć do góry
Odwiedź nas na Facebooku

Czy dostęp do informacji na stronie jest przejrzysty i intuicyjny?
Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszej działalności

Zobacz wyniki ostatniej sondy

Oceń nas
Napisz do nas