Powrót

UP Gdańsk - Dotacja czy refundacja?

W Gdańskim Urzędzie Pracy ruszyły nabory wniosków o przyznanie środków na założenie własnej działalności gospodarczej oraz utworzenie nowego miejsca pracy.

Wsparcie będzie udzielane w ramach najnowszego programu Gdańskiego Urzędu Pracy – Zintegrowana Inwestycja w Talenty. Nowy projekt to przede wszystkim wyższa kwota dofinansowania. Do uzyskania jest bowiem aż 23 000 zł w przypadku dotacji na działalność (do dotacji można wliczyć doradztwo związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej do wysokości 2 000 zł) oraz 21 000 zł przy refundacji środków w związku z utworzeniem nowego miejsca pracy.

Wysokość dotacji na założenie własnego biznesu wynosi aż 23 000 zł. Refundacja środków na utworzenie nowego miejsca pracy to aż 21 000 zł.

Szczegółowe informacje o naborze są dostępne na stronie internetowej Gdańskiego Urzędu Pracy.

Źródło: Gdański Urząd Pracy, 19.06.2017


Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.