Powrót

PUP Strzelce Krajeńskie - Dotacje na założenie firmy dla osób w wieku 30 lat i więcej

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich informuje, że w okresie od 17.05.2018 r. do 30.05.2018 r. będzie prowadził nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób w wieku 30 lat i więcej.

Grupę docelową projektu stanowią osoby powyżej 30. roku życia, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzelcach Krajeńskich jako osoby bezrobotne (należące do II profilu pomocy), znajdujące się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy. Priorytetowo będą traktowane osoby o niskich kwalifikacjach, długotrwale bezrobotne oraz osoby niepełnosprawne. Dodatkowo w ramach niniejszego naboru preferowane będą wnioski składane przez kobiety.
 
Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej zostaną przyznane maksymalnie dla 10 osób powyżej 30. roku życia (w wieku 30 lat i więcej) znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy
 
Maksymalna kwota środków, o jaką można wnioskować, wynosi 17 000 zł.
 
Wnioski należy składać w okresie trwania naboru.
 
Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich, 11.05.2018

Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.