Powrót

PUP Przeworsk - Program specjalny dla osób długotrwale bezrobotnych do 30. roku życia

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2015-12-18

W ramach programu dostępne są: staże, jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, refundacje kosztów wyposażenia stanowiska pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku realizuje program specjalny „Długotrwale (bez)robotni” dla osób długotrwale bezrobotnych do 30. roku życia, w stosunku do których prowadzone wcześniej działania aktywizacyjne nie przyniosły pożądanego efektu.

W ramach programu dostępne są: staże, jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, refundacje kosztów wyposażenia stanowiska pracy.

Nabór wniosków będzie prowadzony w sposób ciągły do osiągnięcia zamierzonych wskaźników i rezultatów oraz wyczerpania określonych w programie środków finansowych.

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

ul. Jagiellońska 10, tel. 16 648 84 28

wew. 17, pokój 513 (program)

wew. 23, pokój 513 (staże)

wew. 25, pokój 515 (dotacje i refundacje)

Do pobrania:

Program specjalny

Źródło: Anna Bieniasz (Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku), 13.05.2013


 


Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.