Powrót

PUP Przemyśl - Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie

Małopolski Fundusz Ekonomii Społecznej uczestniczy w realizacji rządowego programu Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie, jako partner Towarzystwa Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.

W ramach programu Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie udzielane są nisko oprocentowane (0,44% w skali roku) pożyczki dla osób młodych – absolwentów, studentów ostatnich lat studiów oraz osób bezrobotnych.

Pożyczka w ramach programu Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie to obecnie ponad 92 000 zł na uruchomienie i rozwój własnej firmy, które można uzyskać bez żadnych dodatkowych kosztów, aplikując drogą elektroniczną poprzez zatwierdzoną przez Bank Gospodarstwa Krajowego platformę elektroniczną stworzoną i prowadzoną przez MFES.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Przemyślu.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu, 6.07.2018


Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.