Powrót

PUP Oborniki Wielkopolskie - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich informuje, że w dniach 21.02.2018 r. - 28.02.2018 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wnioski będą rozpatrywane zgodnie z liczbą uzyskanych punktów do wyczerpania limitu środków KFS.

Zgodnie z priorytetami wydatkowania środków KFS w roku 2018, ustalonymi przez Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, PUP w Obornikach będzie w pierwszej kolejności przyznawać wsparcie ze środków KFS pracodawcom, których wnioski spełniają wymagania określone przynajmniej w jednym z przyjętych priorytetów:

Priorytet I: wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych;

Prorytet II: wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi pracy;

Priorytet III: wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

Aktualny druk wniosku dostępny na stronie internetowej lub w siedzibie urzędu: ul. Sądowa 5, Oborniki Wielkopolskie - I piętro, pok. nr 6.

Dodatkowe informacje: tel. 61 653 66 39 - Marta Wolska

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich, 14.02.2018


Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.