Powrót

PUP Nowy Sącz-Węgierska - „Związek pełnosprawny – aplikacja coachingowa wspierająca rodziców dzieci z niepełnosprawnością”

Aplikacja mobilna, do testowania której zachęcamy, jest formą wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością. Jej zasadniczą rolą jest wsparcie w podtrzymywaniu wzajemnej relacji partnerskiej pomiędzy rodzicami, pracy nad własnym związkiem i godzenia roli rodzica z rolą partnera.

Korzystanie z powstałej aplikacji nie tylko jest bezpłatne dla rodziców, ale też gwarantuje wynagrodzenie w wysokości 500 zł brutto dla pary za udział w przetestowaniu tego prototypowego rozwiązania.

Jest to absolutna nowość na polskim rynku i jedyny w swoim rodzaju pomysł dedykowany tej grupie użytkowników. Dotychczas większość projektów koncentrowała się na potrzebach niepełnosprawnych dzieci, zostawiając nieco w cieniu - potrzeby ich rodziców.

Mamy przekonanie, że innowacja, jaką wprowadzamy, jest doskonałą okazją do uważności i wzmocnienia relacji partnerskiej.

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, na które czekamy do 12.06.2018 r. (wtorek).

Więcej o innowacji społeczneji można przeczytać na stronie internetowej.

Projekt innowacji społecznej pn: „Związek pełnosprawny" – aplikacja coachingowa wspierająca rodziców dzieci z niepełnosprawnością", finansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego IV Oś Priorytetowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Źródło: Sądecki Urząd Pracy w Nowym Sączu, 12.06.2018


Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.