Powrót

PUP Bydgoszcz - Konferencja pn. "Legalna praca cudzoziemców w Polsce"

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy zaprasza na konferencję organizowaną 17 maja 2017 roku, pod hasłem „Legalna praca cudzoziemców w Polsce".

Ideą przedsięwzięcia jest umożliwienie pracodawcom uzyskanie bezpłatnych informacji dotyczących legalnego zatrudnienia obcokrajowców w Polsce.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 11:00 - 12:15 w Sali Widowiskowej Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy przy ul. Królowej Jadwigi 14.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Pana Krzysztofa Sikory, Konsula Honorowego Ukrainy w Bydgoszczy.

Współorganizatorem spotkania jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy.
 
Prelegentami są przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy.

Pracodawcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad w punktach konsultacyjnych.
Na prelekcje obowiązują zapisy, natomiast uzyskanie porad w punktach konsultacyjnych nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

Zapisy na prelekcje:
Anna Świekatowska,  tel. 52 3418147, e-mail: anna.swiekatowska@zus.pl

Program spotkania jest dostępny na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, 20.03.2017


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.