Powrót

PUP Będzin - Zapraszamy na Silesia 2017 On-Line Job Day

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z państw UE/EOG? Weź udział w Silesia 2017 On-line Job Day!

Serdecznie zapraszamy polskich pracodawców do udziału w internetowych targach pracy organizowanych w ramach sieci EURES pn. "Silesia 2017 On-line Job Day", które odbędą się 26 października 2017 r. na stronie internetowej.

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców z wybranych branż w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków, którzy wyemigrowali do pracy za granicę i myślą o powrocie do kraju. Wydarzenie koncentruje się na branżach, w których polscy pracodawcy wykazują zainteresowanie zatrudnieniem obywateli z innych państw UE, tj. IT, transport i logistyka, księgowość i finanse, elektroniczna i telefoniczna obsługa klienta, branża metalowa, BPO (outsourcing procesów biznesowych).

Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie, 12.10.2017


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.